‘ŚWIADOMA MAMA’ W NASZYM SZPITALU

W dniu 8 czerwca 2017 r. (czwartek) w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny odbędą się warsztaty dla rodziców – ŚWIADOMA MAMA. Warsztaty poprowadzi Paulina Holtz – aktorka, aktywna mama dwóch córek, certyfikowana instruktorka zajęć bezpiecznych dla mięśni dna miednicy. Spotkanie podzielone jest na dwa panele: ‘CZAS DZIECKA’ - warsztaty dla rodziców z dziećmi (godz. 11:00-15:00) oraz ‘ RADOŚĆ Z CIĄŻY’ – warsztaty dla przyszłych rodziców (godz. 15:30 – 20:00).

Podczas wykładów ‘CZAS DZIECKA’ przeznaczonych dla rodziców z dziećmi poruszone będą tematy związane z pielęgnacją skóry dziecka, profilaktyką i pielęgnacją piersi mamy. Organizatorzy zwrócą uwagę na problemy logopedyczne dzieci, zapoznają uczestników z najczęstszymi problemami pediatrycznymi niemowląt i dzieci do lat 3, podpowiedzą jak radzić sobie z trudnościami rozszerzenia diety dzieci. Panel dla przyszłych rodziców skupiony będzie wokół naturalnego karmienia piersią, aspektach rehabilitacji w ciąży i połogu, rozwoju ruchowym dziecka. Uczestnicy, krok po kroku dowiedzą się jak wygląda poród w Szpitalu, a Paulina Holtz zaprezentuje jak bezpiecznie prowadzić trening mięśni dna miednicy.

Projekt ŚWIADOMA MAMA to znakomita okazja do zapoznania się z bezcennymi radami fachowców. Wśród prelegentów wystąpią specjaliści Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny, m.in. lek. spec. Anna Krysiukiewicz – Fenger – kierująca Oddziałem Pediatrii, mgr Joanna Głogowska – seksuolog, specjalista fizjoterapii uroginekologicznej Poradni Rehabilitacji Dzieci i Dorosłych Szpitala, mgr Ewelina Obarska – fizjoterapeuta, mgr Joanna Mróz – fizjoterapeuta, mgr Karolina Gora - dietetyk oraz położna - Magdalena Dąbrowska.

Rejestracji na spotkanie można dokonać wysyłając mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 601 249 333, 601 644 669. Udział w wykładach jest BEZPŁATNY!

Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ - Od pierwszych dni życia dla Ciebie
Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ to dynamicznie rozwijający się nowoczesny, wielodyscyplinarny ośrodek medyczny, poświęcony problemom zdrowia rodziny. Szpital realizuje kompleksowe świadczenia medyczne w zakresie profilaktyki, leczenia i rehabilitacji chorób kobiecych, sprawowania opieki nad matkami i ich dziećmi w okresie okołoporodowym oraz pediatrii, chirurgii onkologicznej, onkologii klinicznej i diagnostyki.
Pracownicy placówki dokładają wszelkich starań, aby powrót do zdrowia przebiegał w przyjaznej atmosferze, z zapewnieniem intymności, godności i poszanowania praw Pacjentek, ich dzieci i rodzin. W 2007r. placówka wyróżniona została tytułem "Szpital Przyjazny Dziecku", a w 2009 roku została finalistą rankingu „Bezpieczny Szpital.” Wysoką klasę usług świadczonych przez Szpital potwierdza uzyskany w 2008 roku certyfikat jakości ISO, dostosowany do znowelizowanej normy PN EN ISO 9001:2015 oraz Certyfikat Akredytacyjny nadany przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia przy Ministerstwie Zdrowia, potwierdzający spełnianie standardów jakości w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej: szpitalmadalinskiego.pl