O Centrum

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

  Tłumacz migowy

Centrum Medyczne Madalińskiego

O Centrum Medycznym Madalińskiego

Centrum Medyczne MADALIŃSKIEGO zapewnia kompleksową opiekę medyczną i edukację dla Kobiet oraz ich Rodzin, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i noworodków.* Każdy Pacjent jest zawsze w centrum naszego zainteresowania, każdego traktujemy indywidualnie – od momentu rejestracji wizyty, po kolejne konsultacje specjalistyczne, aż do chwili ukończenia leczenia. Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty oraz szybką diagnostykę wraz z wynikami. Pacjentom wymagającym hospitalizacji zapewniamy poziom oferowany przez najlepsze międzynarodowe placówki medyczne. W trosce o zdrowie naszych Pacjentów na pierwszym miejscu stawiamy zawsze komfort i bezpieczeństwo. Zatrudniamy wybitnych specjalistów, których wiedza oraz wieloletnie doświadczenie, wraz z najnowszą aparaturą diagnostyczną umożliwiają spełnienie najwyższych standardów opieki medycznej. Nieustannie dążymy do doskonałości.

Informacja i zapisy

22 45 12 700
poniedziałek-piątek: 8:00-18:00
* CM Madalińskiego świadczy usługi niezakontraktowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, na rzecz osób nieuprawnionych do świadczeń finansowanych ze środków publicznych oraz na zlecenie podmiotów zewnętrznych.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa