Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

Dla pacjenta

  • Kaplica Szpitala

Kaplica Szpitala

MSZE ŚWIĘTE W KAPLICY SZPITALA:
(wejście z Atrium Szpitala)

godz. 11:30 w niedziele i uroczystości w dni wolne od pracy
godz. 15:15 od wtorku do piątku

Odbycie spowiedzi możliwa jest przed i po Mszy Świętej.

Osoby zainteresowane posługą duszpasterską prosimy o pozostawienie informacji w kaplicy na ołtarzu.

 

Zapraszamy do rozmowy, wspólnej modlitwy, spowiedzi i przyjęcia Komunii Świętej w Kaplicy oraz w podczas wizyt w salach chorych.

Istnieje także możliwość odbycia indywidualnych rozmów oraz przyjęcia sakramentów (prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny).

 

Ks. Maciej Wygnański – kapelan
tel. kom. 534 939 512

W dniu 11 grudnia 2019 r. (środa) odbędzie się pożegnanie dzieci, które przed czasem przyszły martwe na świat, a których ciała rodzice postanowili powierzyć opiece naszego Szpitala.

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się o godzinie 9.00 Mszą Świętą w Kościele Św. Katarzyny przy ul. Fosa 17, 02-768 w Warszawie.

Po niej nastąpi złożenie ciał martwo urodzonych dzieci do grobu na cmentarzu Starym Służewskim.

O Święta Rodzino z Nazaretu, przybądź i naucz wszystkie rodziny naszych czasów wielkości i czystości życia rodzinnego, które kształtuje się na podstawie Twojego przykładu. Przywróć im domowe ciepło, które chroni przed wieloma niebezpieczeństwami. Niech pielęgnują szacunek i wzajemną miłość, rzeczywiste pocieszenie. Niech przynoszą ze sobą do Ciebie wszelkie prośby, ponieważ jesteś ich najdoskonalszym wzorem. Amen

Modlitwa ks. Jana Berthiera do Świętej Rodziny w intencji rodzin

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa