Kaplica Szpitala

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

Dla pacjenta

  • Kaplica Szpitala

Kaplica Szpitala

MSZE ŚWIĘTE W KAPLICY SZPITALA:

transmitowane są bezpłatnie w sieci telewizyjnej Szpitala 

w niedzielę o godz. 11.30.

Ze względu na ograniczenia wprowadzone na czas trwania zagrożenia epidemicznego Kapelan Szpitala jest do dyspozycji pacjentów i personelu wyłącznie telefonicznie.

Ks. Maciej Wygnański – kapelan
tel. kom. 534 939 512

Zasady te są wprowadzone na polecenie personelu medycznego Szpitala w trosce o dobrostan podopiecznych.

 

 

Drodzy Rodzice,

Dokładamy starań, aby otaczać opieką każdą osobę powierzoną pieczy Szpitala Specjalistycznego im Św. Rodziny. Dotyczy to szczególnie osób dotkniętych stratą dziecka przed narodzinami. Szpital organizuje dla rodziców dzieci utraconych przedwcześnie uroczystość pogrzebową. Zgodnie z zaleceniami Konferencji Episkopatu Polski przed pochówkiem ma miejsce msza święta z udziałem Rodziców i przedstawicieli Szpitala.


W dniu 17 grudnia (piątek), o godz. 9:00, na Cmentarzu Służewieckim (ul. Fosa 17, Warszawa) odbędzie się pogrzeb dzieci utraconych. Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą w Kościele Św. Katarzyny (ul. Fosa 17, Warszawa), po której nastąpi odprowadzenie do grobu (stary cmentarz, lewa strona, linia 7, grób nr 14).

 

W obliczu sytuacji epidemicznej, prosimy uczestników uroczystości pogrzebowej o zachowanie zachowanie reżimu sanitarnego, tj. stosownego odstępu oraz obecność w maseczkach.

 

 

 

O Święta Rodzino z Nazaretu, przybądź i naucz wszystkie rodziny naszych czasów wielkości i czystości życia rodzinnego, które kształtuje się na podstawie Twojego przykładu. Przywróć im domowe ciepło, które chroni przed wieloma niebezpieczeństwami. Niech pielęgnują szacunek i wzajemną miłość, rzeczywiste pocieszenie. Niech przynoszą ze sobą do Ciebie wszelkie prośby, ponieważ jesteś ich najdoskonalszym wzorem. Amen

Modlitwa ks. Jana Berthiera do Świętej Rodziny w intencji rodzin

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa