Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

Dla pacjenta

  • Kaplica Szpitala

Kaplica Szpitala

MSZE ŚWIĘTE W KAPLICY SZPITALA:

transmitowane są bezpłatnie w sieci telewizyjnej Szpitala 

w niedzielę o godz. 11.30.

Ze względu na ograniczenia wprowadzone na czas trwania zagrożenia epidemicznego Kapelan Szpitala jest do dyspozycji pacjentów i personelu wyłącznie telefonicznie.

Ks. Maciej Wygnański – kapelan
tel. kom. 534 939 512

Zasady te są wprowadzone na polecenie personelu medycznego Szpitala w trosce o dobrostan podopiecznych.

 

 

Drodzy Rodzice,

Dokładamy starań, aby otaczać opieką każdego powierzonego pieczy Szpitala im Św. Rodziny. Dotyczy to także a nawet szczególnie osób dotkniętych stratą dziecka przed narodzinami.
Znajduje to swój wyraz także w organizowanych przez Szpital obrzędach pogrzebowych. Zazwyczaj zgodnie z zaleceniami Konferencji Episkopatu Polski przed pochówkiem ma miejsce pogrzebowa msza święta z udziałem Rodziców i przedstawicieli Szpitala. Niestety, w obecnej sytuacji, zmuszeni jesteśmy przeprowadzić pożegnanie w sposób odpowiedni do wskazań władz państwowych i ograniczeń sugerowanych przez episkopat. 


W zapowiadanym wcześniej terminie: 3 kwietnia (piątek)
Na cmentarzu służewieckim o godzinie 9:00 (przy grobie, którym opiekuje się Szpital) odbędzie się ceremonia pogrzebowa pod przewodnictwem duchownego katolickiego.

W tym czasie odbędzie się także msza święta w intencji zmarłych dzieci i ich rodziców w kościele św. Michała Archanioła przy ul. Puławskiej.

Podobnie, jak w przypadku innych ceremonii religijnych w obliczu panującej sytuacji, zachęcamy do pozostania w domach i łączności w modlitwie.

Rozważana jest możliwość internetowego przekazu wspomnianej mszy świętej.

Przypominamy o możliwości kontaktu telefonicznego z ks. kapelanem - tel. 534939512 (głosowo lub SMS).

 

 

O Święta Rodzino z Nazaretu, przybądź i naucz wszystkie rodziny naszych czasów wielkości i czystości życia rodzinnego, które kształtuje się na podstawie Twojego przykładu. Przywróć im domowe ciepło, które chroni przed wieloma niebezpieczeństwami. Niech pielęgnują szacunek i wzajemną miłość, rzeczywiste pocieszenie. Niech przynoszą ze sobą do Ciebie wszelkie prośby, ponieważ jesteś ich najdoskonalszym wzorem. Amen

Modlitwa ks. Jana Berthiera do Świętej Rodziny w intencji rodzin

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa