Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Biuletyn Informacji Publicznej

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny mieszczący się w Warszawie, przy ul. Madalińskiego 25, jest Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, stanowiącym w 100% własność m.st. Warszawy.

Nr rachunku: PKO BP SA 64 1020 1042 0000 8002 0373 2864

Niniejsza strona jest jednocześnie stroną podmiotową BIP (zgodnie z ust. 3 par. 9 Rozporządzenia MSWiA z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz.U. 2007 nr 10 poz. 68). Spełnia ona wszystkie wymogi ustawy i rozporządzenia.

• Raport o sytuacji ekonomiczno finansowej

• Raport o sytuacji ekonomiczno-finansowej 2020.pdf
      3.11 MB Pobierz

• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PIELĘGNIARKI I POŁOŻNEJ

Dowiedz się więcej >Zamknij opis >

12 maja 2021r. - Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej. Opiekują się pacjentami walcząc o ich zdrowie, zawsze są blisko chorych. W imieniu Dyrekcji Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny każdej Pielęgniarce i każdej Położnej składamy podziękowania za ogromne zaangażowanie, codzienną wrażliwość i odpowiedzialne decyzje, podejmowane szczególnie w tak trudnym okresie pandemii.

• Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego

Dowiedz się więcej >Zamknij opis >

Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego.

Nazwa i adres podmiotu publicznego:

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ ,

ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25

Numer identyfikacyjny:

REGON 01204574300000

Stan w dniu 01.01.2021 r

• Raport o stanie dostępności.pdf
      61 KB Pobierz

• 17/2020, dostawa fartuchów chirurgicznych jałowych

Dowiedz się więcej >Zamknij opis >

Zamawiający ogłasza postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, zgodnie z art. 4. Pkt. 8. ustawy Prawo zamówień publicznych na sprzedaż i dostawę fartuchów chirurgicznych jednorazowych jałowych.

Termin składania ofert i próbek do dnia 10.07.2020 r. do godz. 14:00

Ogłoszenie formularz oferty  i ogólne warunki umowy w załączniku

• ogłoszenie.pdf
      109 KB Pobierz
    • RODO zał. nr 3.pdf
      187 KB Pobierz
    • wzór formularza oferty zał. nr 1.doc
      29 KB Pobierz

• SZPITAL

Dowiedz się więcej >Zamknij opis >
    Informacje nt. Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny, kadry zarządzającej placówką oraz rady społecznej. Więcej >>

• DOKUMENTY REJESTROWE

Dowiedz się więcej >Zamknij opis >

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny jest wpisany do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą pod numerem księgi 000000007140, NIP 5212935318, REGON 012045743.

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny jest zarejestrowany w XIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy pod numerem KRS 0000080373.

• DOKUMENTY WEWNĘTRZNE

• Statut
      289 KB Pobierz
    • Regulamin organizacyjny
      1.9 MB Pobierz
    • Majątek, kapitał i aktywa trwałe
      91 KB Pobierz

• ZAKRES USŁUG

Dowiedz się więcej >Zamknij opis >

Zakres świadczeń realizowanych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny refundowanych przez NFZ.

• CENNIK USŁUG NIEZAKONTRAKTOWANYCH PRZEZ NFZ

Dowiedz się więcej >Zamknij opis >

Poznaj cennik usług nierefundowanych przez NFZ.

• REJESTRY

Dowiedz się więcej >Zamknij opis >

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny prowadzi rejestry w zakresie:

REJESTRY ADMINISTRACYJNE:

Rejestry finansowo-księgowe

Rejestry kadrowe

Rejestry płacowe

Rejestr zarządzeń

Rejestr umów

Rejestr kontroli

Rejestr zamówień publicznych

Rejestry korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Rejestr skarg i wniosków

REJESTRY MEDYCZNE:

Księga główna Szpitala

Rejestr przyjęć i wypisów

Rejestr porad ambulatoryjnych

Rejestr porad i odmów Izby Przyjęć

Rejestr oczekujących na udzielenie świadczeń zdrowotnych

Uwaga! Ze względu na ochronę danych osobowych oraz tajemnicę medyczną nie wszystkie rejestry podlegają udostępnieniu.

Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.