Biuletyn Informacji Publicznej

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny mieszczący się w Warszawie, przy ul. Madalińskiego 25, jest Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, stanowiącym w 100% własność m.st. Warszawy.

Nr rachunku: PKO BP SA 64 1020 1042 0000 8002 0373 2864

Niniejsza strona jest jednocześnie stroną podmiotową BIP (zgodnie z ust. 3 par. 9 Rozporządzenia MSWiA z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz.U. 2007 nr 10 poz. 68). Spełnia ona wszystkie wymogi ustawy i rozporządzenia.

• Raport o sytuacji ekonomiczno finansowej

• Raport o sytuacji ekonomiczno-finansowej 2021.pdf
      3.27 MB Pobierz
    • Raport o sytuacji ekonomiczno-finansowej 2020.pdf
      3.11 MB Pobierz
    • Raport o sytuacji ekonomiczno-finansowej 2022
      3.98 MB Pobierz

• 17/2020, dostawa fartuchów chirurgicznych jałowych

Dowiedz się więcej >Zamknij opis >

Zamawiający ogłasza postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, zgodnie z art. 4. Pkt. 8. ustawy Prawo zamówień publicznych na sprzedaż i dostawę fartuchów chirurgicznych jednorazowych jałowych.

Termin składania ofert i próbek do dnia 10.07.2020 r. do godz. 14:00

Ogłoszenie formularz oferty  i ogólne warunki umowy w załączniku

• ogłoszenie.pdf
      109 KB Pobierz
    • RODO zał. nr 3.pdf
      187 KB Pobierz
    • wzór formularza oferty zał. nr 1.doc
      29 KB Pobierz

• SZPITAL

Dowiedz się więcej >Zamknij opis >
    Informacje nt. Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny, kadry zarządzającej placówką oraz rady społecznej. Więcej >>

• DOKUMENTY REJESTROWE

Dowiedz się więcej >Zamknij opis >

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny jest wpisany do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą pod numerem księgi 000000007140, NIP 5212935318, REGON 012045743.

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny jest zarejestrowany w XIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy pod numerem KRS 0000080373.

• DOKUMENTY WEWNĘTRZNE

• Statut.pdf
      277 KB Pobierz
    • Regulamin organizacyjny.pdf
      2.2 MB Pobierz

• ZAKRES USŁUG

Dowiedz się więcej >Zamknij opis >

Zakres świadczeń realizowanych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny refundowanych przez NFZ.

• CENNIK USŁUG NIEZAKONTRAKTOWANYCH PRZEZ NFZ

Dowiedz się więcej >Zamknij opis >

Poznaj cennik usług nierefundowanych przez NFZ.

• SSiSR_Cennik od 20.10.2023r.
      128 KB Pobierz

• REJESTRY

Dowiedz się więcej >Zamknij opis >

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny prowadzi rejestry w zakresie:

REJESTRY ADMINISTRACYJNE:

Rejestry finansowo-księgowe

Rejestry kadrowe

Rejestry płacowe

Rejestr zarządzeń

Rejestr umów

Rejestr kontroli

Rejestr zamówień publicznych

Rejestry korespondencji przychodzącej i wychodzącej

Rejestr skarg i wniosków

REJESTRY MEDYCZNE:

Księga główna Szpitala

Rejestr przyjęć i wypisów

Rejestr porad ambulatoryjnych

Rejestr porad i odmów Izby Przyjęć

Rejestr oczekujących na udzielenie świadczeń zdrowotnych

Uwaga! Ze względu na ochronę danych osobowych oraz tajemnicę medyczną nie wszystkie rejestry podlegają udostępnieniu.

• UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI PUBLICZNYCH

Dowiedz się więcej >Zamknij opis >

Informacje publiczne, które nie zostały umieszczone na niniejszej stronie są udostępniane na podstawie wniosku, który należy złożyć do Dyrektora Szpitala na adres:

Szpital Specjalistyczny im Świętej Rodziny SPZOZ
    ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25
    lub

Dyrektor Szpitala udziela odpowiedzi lub odmawia udostępnienia informacji zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Podstawa prawna: Ustawa o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r. (Dz. U. Nr 112, poz. 1198 ze zm.).

• UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ

Dowiedz się więcej >Zamknij opis >
    Instrukcja nt. sposobu udostępnienia dokumentacji medycznej dla Pacjenta oraz dla studenta. Więcej >>