O Szpitalu

• O szpitalu Poznaj nas i naszą misję

Misja

“Aby powrót do zdrowia przebiegał w przyjaznej atmosferze, z zapewnieniem intymności, godności i poszanowania praw Pacjentów, ich dzieci i rodzin.”

• Jesteśmy nowoczesnym wielodyscyplinarnym ośrodkiem medycznym
  • Otaczamy indywidualną opieką każdego Pacjenta
  • Dbamy o możliwie szybkie terminy wizyt oraz zabiegów i operacji
  • Zatrudniamy doświadczonych, pełnych pasji lekarzy specjalistów oraz zaangażowany zespół pielęgniarek i położnych
  • Zapewniamy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w zakresie sprzętu medycznego
  • Prowadzimy Centrum Edukacyjne będące międzynarodowym ośrodkiem szkoleniowym dla innych lekarzy
  • Lokalizacja w sercu warszawskiego Mokotowa umożliwia dogodny dostęp do komunikacji miejskiej
  • Niesiemy pomoc Pacjentom od 1953r.

Polityka jakości

Nadrzędnym celem Szpitala

jest wykonywanie kompleksowych świadczeń medycznych w zakresie diagnostyki, lecznia, pielęgnacji i rehabilitacji oraz zapobieganie zachorowaniom i promowanie zachowań prozdrowotnych.

Dążymy do

uzyskania pełnego zadowolenia naszych pacjentów, połączonego z satysfakcją zawodową Szpitala.

Politykę jakości Szpitala realizujemy przez:

• Badanie, analizę oraz spełnianie oczekiwań naszych pacjentów
  • Ukierunkowanie działalności proflaktyczno-leczniczej na potrzeby społeczne i zdrowotne rodzin
  • Zapewnienie, utrzymanie i stałe podnoszenie kompetencji pracowników
  • Stosowanie zasady indywidualnego podejścia do każdego pacjenta i jego problemów
  • Wykorzystywanie uznanych, nowoczesnych i skutecznych metod profilaktyki, diagnostyki i terapii
  • Stałe podnoszenie komfortu pomieszczeń Szpitala
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów prawnych
  • Wdrożenie, utrzymanie i doskonalenie skuteczności systemu zarządzania jakością zgodnego z normą PN EN ISO 9001:2009
  • Pełne zaangażowanie wszystkich pracowników w realizację Misji i Polityki Jakości Szpitala

Dostępność dla osób ze szczególnymi potrzebami

Informacje na temat dostępności oraz kontakt z tłumaczem j. migowego znajdują się w zakładce Dla Pacjenta

Dowiedz się więcej »

Certyfikaty i nagrody

• novum Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny uzyskał Certyfikat akredytacyjny nadany przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia przy Ministerstwie Zdrowia potwierdzający spełnianie standardów jakości w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie. Zobacz certyfikat »
  • novum Recertyfikacja i uzyskanie kolejnego Certyfikatu ISO 9001:2015, który potwierdził zgodność istniejącego w Szpitalu systemu zarządzania świadczeniami medycznymi z normami ISO 9001:2015.

Jednostka certyfikująca – DEKRA Certyfication Sp. z o.o. przyznała Szpitalowi Certyfikat ważny od 16.12.2017 do 15.12.2020r.
    Zobacz certyfikat »
  • novum Certyfikat dla Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SP ZOZ w Warszawie i uznanie go za "Szpital przyjazny dziecku" w latach 2013-2017. Szpital realizuje "10 kroków do udanego karmienia piersią". Reocenę przeprowadziła Komisja Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią. Zobacz certyfikat »
  • novum Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ  został  laureatem konkursu XIV edycji Rankingu Szpitali CMJ „Bezpieczny Szpital 2017", organizowanym przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia oraz Dziennik Rzeczpospolita.
    Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny jest drugim najlepszym warszawskim szpitalem według rankingu.
    Zobacz certyfikat »
  • novum Certyfikat dla Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny w Warszawie poświadczył udział w 2015r. w badaniu punktowym występowania zakażeń związanych z opieką zdrowotną i zużycia antybiotyków (PPS HAI&AU) zgodnym z metodologią opracowaną przez ECDC. Zobacz certyfikat »

Rada społeczna szpitala im. świętej Rodziny

Przewodniczący Rady Społecznej:

• Rafał Miastowski