Program bezpłatnych konsultacji dietetycznych dla kobiet z cukrzycą ciążową

Programy edukacyjne

Program bezpłatnych konsultacji dietetycznych dla kobiet z cukrzycą ciążową

Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej kobiety, lecz również niezmiernie wymagający dla jej organizmu. U niektórych kobiet funkcjonowanie komórek trzustki nie dostosowuje się do wymagań metabolicznych ciąży, wskaźnik stężenia glukozy we krwi wzrasta do zbyt wysokiego poziomu. Należy pamiętać, że zaburzenie glikemii jest zagrożeniem dla płodu i noworodka.

Kobiety, prowadzące ciążę w Przychodni Ginekologiczno - Położniczej Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny, u których lekarz potwierdził cukrzycę ciążową, zapraszamy na bezpłatne konsultacje dietetyczne.

Bezpłatne konsultacje dietetyczne odbywają się w Gabinecie dietetyka (poziom 0, Centrum Edukacyjne) w piątki, godz. 10:00-11:00, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym.
Zgłoszenia do konsultacji przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godz. 13:30 - 14:00, pod numerem telefonu: 512 894 956