Centrum edukacyjne

• Centrum edukacyjne i nasze programy

CENTRUM EDUKACYJNE

O centrum edukacyjnym

Jeśli organizujesz konferencję, szkolenie, briefing prasowy, spotkanie biznesowe, zapraszamy do Centrum Edukacyjnego mieszczącego się w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny. Zapewniamy znakomite warunki do pracy i nauki.

CENTRUM EDUKACYJNE SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM. ŚW. RODZINY:

• Przestronne sale konferencyjne
  • Kompleksowe, multimedialne wyposażenie techniczne
  • Zaplecze cateringowe
  • Baza noclegowa
  • Dogodna lokalizacja
  • Bliska odległość od lotniska Chopina
  • Parking na terenie obiektu

Oferta wynajmu sal konferencyjnych

Multimedialne, wielofunkcyjne Centrum Edukacyjne o powierzchni 224,86 m2 zawiera dwie sale eventowe A (71,4 m2) i B (72,1 m2), pokój wykładowców (12,3 m2), hol (62,7 m2) oraz zaplecze techniczne (6,36 m2).

• Sala konferencyjna A

• Liczba miejsc: 36
    • Liczba miejsc: 18
    • Liczba miejsc: 54

• projektor
    klimatyzacja, wi-fi, ekran, nagłośnienie, światło dzienne, rzutnik, zaciemnienie sali, projektor
  • Sala konferencyjna B

• Liczba miejsc: 30
    • Liczba miejsc: 17
    • Liczba miejsc: 36

• Sala konferencyjna A+B

• Liczba miejsc: 66
    • Liczba miejsc: 100

Catering

Podczas organizowanego eventu zapewniamy kompleksową obsługę cateringową. Jeśli planujesz niezapomniane wydarzenie lub kameralne szkolenie, nie zapomnij o przerwie kawowej oraz skromnym poczęstunku lub wystawnym lunchu. Oferujemy kuchnię polską, jak i dania z najdalszych zakątków świata.

Napoje ciepłe i zimne
Przekąski
Dania ciepłe

Nocleg

Dostępny wkrótce

Na potrzeby kilkudniowych spotkań biznesowych oraz edukacyjnych oferujemy zakwaterowanie w 1 lub 2 osobowych pokojach z łazienkami. Standard wyposażenia gwarantuje wypoczynek w dogodnych warunkach.

2 pokoje
dwuosobowe