Nasi pacjenci

• Małgorzata Kożuchowska

„I.K.: Zdecydowałaś się na poród w państwowym szpitalu. Dlaczego nie wybrałaś prywatnej kliniki, tak jak to robi wiele Twoich koleżanek?
    M.K.: Byłam w świetnym Szpitalu im. Św. Rodziny przy Madalińskiego w Warszawie, doskonale wyposażonym, odnowionym, niczego mi nie brakowało. Zaufałam lekarzom, którzy powiedzieli, że jeśli dzieje się coś nieprzewidywalnego, to i tak wiezie się dziecko ze szpitala prywatnego do państwowego, gdzie jest o wiele lepsze zaplecze, sprzęt…”
    Z Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała Iza Komendołowicz, Magazyn PANI, Nr 3/2016.

Małgorzata Kożuchowska, aktorka filmowa i teatralna, magazyn PANI, Marzec 201

• Robert Moskwa

Robert Moskwa ponownie został ojcem. Życzymy Rodzicom przeżycia pięknych chwil i wielu codziennych radości.

Od Pana Roberta otrzymaliśmy piękną niespodziankę.

Robert Moskwa, aktor filmowy i teatralny, tata maleńkiej Nadii.

• Paweł Korzeniowski

Otrzymaliśmy ciepłe słowa od Pawła Korzeniowskiego. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc w magicznej chwili, jaką jest powitanie maleństwa na świecie... Mamie, tacie oraz Marcelowi życzymy wielu pięknych chwil. DZIĘKUJEMY.

Paweł Korzeniowski - Najbardziej utytułowany polski pływak w historii. Czterokrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich. Mistrz i dwukrotny wicemistrz świata na 200 metrów stylem motylkowym. Na swoim koncie ma ponad 20 medali mistrzostw Europy. Trener oraz ekspert i-Sport.

Infolinia czynna każdego dnia w godzinach:
poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00
wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00