Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

 • Nasi pacjenci i Partnerzy Opinie i rekomendacje

Nasi pacjenci oraz partnerzy

 • Natalia Klimas

  Jest! Mam ją! Hanka wreszcie jest z nami!
  10/10, 53 cm i 3,2kg.
  Dziękuję z całego serca Profesor Marcie Szajnik i Dariuszowi Malczykowi. Za wsparcie, spokój i serdeczność. Szpital na Madalińskiego to miejsce narodzin i Zuzi i Hani. Jestem po stokroć wdzięczna.
  Dałyśmy radę. Nie wierzę w to wszystko!!!!

  Natalia Klimas, aktorka

  Warszawa, 1 grudnia 2020r.

 • Lara Gessler

  Wszystko w świecie dzieje się możliwie najlepiej 🕊🥰🦦♥️
  Mamy Ją!🙆🏼‍♀️

  Lara Gessler - restauratorka, autorka książek kucharskich

  Warszawa, 21 października 2020r.

 • Maja Hyży

  Dziękuję za cieple przyjęcie mojej osoby i za opiekę nad moją córeczką Antosią. Będziemy bardzo miło wspominać ten czas, pomimo okresu pandemii. Wysyłam buziaki.

   

  Maja Hyży, piosenkarka

  Warszawa, 14 lipca 2020r.

 • Maria Dejmek

  "Nasz Gucio jest już z nami!!! Jest magicznie!!! Poznajemy się, uczymy się siebie, tulimy, całujemy!!! Co najważniejsze czujemy się bezpieczni i zaopiekowani, mamy ogromne wsparcie. Zawdzięczamy to wspaniałemu personelowi Szpitala im. Św. Rodziny w Warszawie i całemu zespołowi szpitala. Takich ludzi pełnych uśmiechu, empatii, chęci i gotowości do pomocy ze świecą szukać!!! Dziękujemy!!! Nie wyobrażamy sobie by Gucio przyszedł na świat w innym miejscu i przy innych ludziach."

  Maria Dejmek, aktorka

  Warszawa, 29.11.2019r.

 • Natalia Klimas-Bober

  "Jest! Mam ją! Zuzia jest cała i zdrowa! 10/10, 51 cm, 3,4kg. Z całego serca chcę podziękować serdecznemu personelowi Szpitala im. Świętej Rodziny, na Mokotowie... Słuchajcie, to jest jazda bez trzymanki!"

   
  Natalia Klimas
  Aktorka filmowa
   
  Warszawa, 31.07.2019r.
 • Sylwia Juszczak-Krawczyk & Mikołaj Krawczyk

  "Z całego serca chcemy podziękować Dyrekcji  i Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny za stworzenie wspaniałych, domowych warunków do przywitania na świecie naszej cudownej córeczki... Dziękujemy wszystkim, którzy opiekowali się nami w szpitalu i okazywali ogromny spokój, profesjonalizm, szczery uśmiech i atencję płynącą z głębi serca. Jesteśmy wzruszeni i wdzięczni, że spotkaliśmy na swojej drodze tak dobrych i wspaniałych ludzi. DZIĘKUJEMY!!!"

  Sylwia Juszczak - Krawczyk - aktorka

  Mikołaj Krawczyk - aktor telewizyjny, filmowy i teatralny, wokalista.

  Warszawa, 19.03.2019r.

 • Olga Kalicka

  "Nigdy nie sądziłam, że na słowo 'Szpital' moje usta będą tak szeroko się uśmiechać! :) Pragnę gorąco podziękować za stworzenie idealnych warunków do przyjścia na świat mojego synka. Dziękuję za niezwykle staranną opiekę podczas porodu oraz gotowość lekarzy i położnych  w tej niezwykłej chwili. Dziękuję również pododdziałowi patologii ciąży za opiekę przed porodem oraz paniom położnym i całemu personelowi, który każdego dnia dbał o zdrowie i komfort mój i maluszka po rozwiązaniu. Bez wątpienia najlepszy szpital to ten - Świętej Rodziny!"

  Olga Kalicka - Aktorka filmowa i teatralna, tancerka i prezenterka telewizyjna,

  Warszawa, 15.01.2019r.

   

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa