Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

 • Nasi pacjenci i Partnerzy Opinie i rekomendacje

Nasi pacjenci oraz partnerzy

 • Olga Frycz

 • Dominika Kisiel

  Dziekuje szpitalowi Świętej Rodziny w Warszawie, Dyrekcji, lekarzom, całemu personelowi medycznemu i obsłudze szpitala za profesjonalizm, wspaniała opiekę i cudowna atmosferę

  Dominika Kisiel, blogerka, Instagram to jej pasja

  Warszawa, 18 września 2018r.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny

  Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!

  Marina Łuczenko-Szczęsna, piosenkarka, kompozytorka i aktorka.
  Wojciech Szczęsny, polski piłkarz występujący na pozycji bramkarza we włoskim klubie Juventus oraz w reprezentacji Polski. Uczestnik Mistrzostw Świata 2018, Mistrzostw Europy 2012 i 2016.

  Warszawa, 30 czerwca 2018r.

 • Marcelina Leszczak i Michał Koterski

  "Dziękujemy za wspaniałą i profesjonalną opiekę. Polecamy wszystkim rodzicom Szpital Madalińskiego, którzy chcą w poczuciu bezpieczeństwa oczekiwać narodzin swojego maleństwa. My jesteśmy szczęśliwi i zachwyceni pobytem, jeśli będziemy jeszcze rodzić to tylko tutaj"

  Marcelina Leszczak, gwiazda Top Model, aktorka serialu "Miłość na bogato"
  Michał Koterski, aktor, prezenter telewizyjny, satyryk. Tata Michała
  Warszawa, 18.10.2017r.

 • Izabela Zwierzyńska

  "Dziękuję za umożliwienie nam najlepszych warunków do powitania naszego synka na świecie! Miła, rodzinna atmosfera, cierpliwy i czuły personel oraz cudowne chwile w Domu Narodzin uczyniły ten czas najlepszym!
  Dzięki Wam mogłam się jedynie oddać Frankowi i wiem, że dokonałam najlepszego wyboru szpitala z możliwych!!!"

  Izabela Zwierzyńska, aktorka, miłośniczka dobrej kuchni i ciekawych podróży. Kobieta z pasją. Popularność i sympatię widzów przyniosła jej wola Iwony Pyrki z "Barw szczęścia". Mama Franciszka
  Warszawa, 09.10.2017r.

 • Marcin Mroczek

  "Przez kilka dni Szpital Madalińskiego był dla nas drugim domen. Wyjątkowość tego miejsc to nie tylko warunki, ale przede wszystkim wspaniali ludzie którzy je tworzą. Patrząc na ich opiekę nad najmłodszymi pacjentami i serce jakie w to wkładają czuliśmy się spokojni i szczęśliwi. Dziekujemy Paniom Joasi, Żanecie, Marcie, Eli i wszystkim cudownym położnym, lekarzom i całemu personelowi, ktory pomagał nam przez te dni. Wasze serce, profesjonalizm, zaangażowanie i uśmiech są nie do opisania! Dziekujemy"

  Marcin Mroczek, aktor filmowy. Zwycięzca Międzynarodowej Edycji Tańca z Gwiazdami - Eurovision Dance Contest 2008 w Glasgow. Szczęśliwy tata Ignacego oraz maleńkiego Kacpra.
  Warszawa, 14 sierpnia 2017r.

 • Paweł Korzeniowski

  Dziękujemy za pomoc... Marcel, Marta i Paweł

  Paweł Korzeniowski, Najbardziej utytułowany polski pływak w historii. Czterokrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich. Mistrz i dwukrotny wicemistrz świata na 200 metrów stylem motylkowym. Na swoim koncie ma ponad 20 medali mistrzostw Europy. Jest wielokrotnym mistrzem i rekordzistą Polski.

  Warszawa, 22 marca 2017r.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa