Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Programy edukacyjne

Program Edukacyjny dla Opiekunów Noworodków i Niemowląt

Masz wiele pytań przed porodem? Nie szukaj niesprawdzonych informacji, przyjdź i zapytaj ekspertów!

Po porodzie, w domu pojawiły się wątpliwości? Pamiętaj, że nadal możesz zasięgnąć porady specjalisty w naszym Szpitalu!

To również program dla rodziców oczekujących kolejnego dziecka, którzy chcieliby poznać najnowsze zalecenia, odświeżyć informacje ze Szkoły Rodzenia.

Serdecznie zapraszamy rodziców oraz opiekunów noworodków i niemowląt na 30 min. bezpłatne spotkania w holu głównym Szpitala oprócz wakacji, ferii oraz okresów świątecznych.

Aktualny program sprawdź zawsze w danym dniu !

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju PROGRAMY EDUKACYJNE są tymczasowo ODWOŁANE.

11.00 POSTĘPOWANIE Z DZIECKIEM z fizjoterapeutą
warsztaty fizjoterapeutyczne z prawidłowego noszenia, ubierania, karmienia i zabiegów pielęgnacji

12.00 KARMIENIE PIERSIĄ  z konsultantem laktacyjnym
zalety karmienia, techniki karmienia i najczęstsze problemy związanie z karmieniem

11.30 PIELĘGNACJA NOWORODKA I NIEMOWLĘCIA z pielęgniarką noworodkową
warsztaty z kąpieli dziecka

12.30  WCZESNA TERAPIA LOGOPEDYCZNA OD JEDZENIA DO MÓWIENIA z neurologopedą

12.00 PRAWIDŁOWY PRZEBIEG POŁOGU z położną
wczesne objawy powikłań, higiena w połogu

13.30 PRZYGOTOWANIE DO PORODU CC z położną

PIĄTEK 12.30 PORADNICTWO DIETETYCZNE spotkanie z dietetykiem
odżywianie w cukrzycy ciążowej, odżywianie podczas karmienia piersią

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z dietetykiem

PRAWIDŁOWE ODŻYWIANIE W CZASIE CIĄŻY

organizowane w ramach programu

DIETA MAMY

• jaki jest prawidłowy przyrost masy ciała w ciąży,
  • dlaczego właściwe odżywianie w ciąży jest takie ważne,
  • ile kalorii potrzebujesz w poszczególnych trymestrach ciąży,
  • jak dokonywać dobrych wyborów żywieniowych,
  • jakie witaminy i minerały należy suplementować w ciąży,
  • jakie są zasady programu DIETA MAMY,
  • gdzie szukać rzetelnych informacji o odżywaniu w czasie ciąży w Internecie?

Zapraszamy o godzinie 10:00 do Centrum Edukacyjnego Szpitala (parter)

Najbliższe terminy:

• 13.02.2020
  • 20.02.2020
  • 27.02.2020
  • 12.03.2020
  • 19.03.2020

Partnerem Programu Edukacyjnego jest serwis edukacyjny dotyczący prawidłowego żywienia wśród kobiet w ciąży, karmiących piersią, rodziców i opiekunów dzieci w wieku 0 – 3 lata.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi wytycznymi popartymi licznymi badaniami.
image001_0.jpg

Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.