Programy edukacyjne

Program Edukacyjny dla Opiekunów Noworodków i Niemowląt

12 listopada 2018 r. zajęcia są odwołane!

Od 14 listopada 2018 r. zajęcia z fizjoterapeutką w środy zostają przeniesione z godz. 12.00 na godz. 11.00.

Za zmiany serdecznie przepraszamy!

Masz wiele pytań przed porodem? Nie szukaj niesprawdzonych informacji, przyjdź i zapytaj ekspertów!

Po porodzie, w domu pojawiły się wątpliwości? Pamiętaj, że nadal możesz zasięgnąć porady specjalisty w naszym Szpitalu!

To również program dla rodziców oczekujących kolejnego dziecka, którzy chcieliby poznać najnowsze zalecenia, odświeżyć informacje ze Szkoły Rodzenia.

Serdecznie zapraszamy rodziców oraz opiekunów noworodków i niemowląt na 30 min. bezpłatne spotkania w holu głównym Szpitala oprócz wakacji, ferii oraz okresów świątecznych.

PONIEDZIAŁEK 12.00
KARMIENIE PIERSIĄ z konsultantem laktacyjnym
zalety karmienia, techniki karmienia, najczęstsze problemy związane z karmieniem

WTOREK 12.00
PIELĘGNACJA NOWORODKA I NIEMOWLĘCIA z pielęgniarką nowordkową
warsztaty z kąpieli dziecka

ŚRODA 11.00
POSTĘPOWANIE Z DZIECKIEM z fizjoterapeutą
warsztaty fizjoterapeutyczne z prawidłowego noszenia, ubierania, karmienia i zabiegów pielęgnacji

12.00 PRAWIDŁOWY PRZEBIEG POŁOGU z położną
wczesne objawy powikłań, higiena w połogu
13.30 PRZYGOTOWANIE DO PORODU CC

PIĄTEK 12.30
PORADNICTWO DIETETYCZNE z dietetykiem
odżywianie w cukrzycy ciążowej, odżywianie podczas karmienia piersią

Zapraszamy!

Partnerem Programu Edukacyjnego jest serwis edukacyjny dotyczący prawidłowego żywienia wśród kobiet w ciąży, karmiących piersią, rodziców i opiekunów dzieci w wieku 0 – 3 lata.
Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi wytycznymi popartymi licznymi badaniami.
image001_0.jpg

Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.