Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • Biuro prasowe

ODDAJ GŁOS NA PROJEKT NR 74 ZGŁOSZONY DO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO – ‘ZDROWIE JEST NAJWAŻNIEJSZE - ZAKUP ZESTAWU LAPAROSKOPOWEGO Z ZAPEWNIENIEM OBRAZOWANIA FLUORESCENCYJNEGO NA POTRZEBY BLOKU OPERACYJNEGO SZPITALA’.

Warszawa, 15 czerwca 2022r. – Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny zaprasza do oddania głosu na projekt, zgłoszony do budżetu obywatelskiego w m.st. Warszawa, na rok 2023, pt. „Zdrowie jest najważniejsze - zakup zestawu laparoskopowego z zapewnieniem obrazowania fluorescencyjnego na potrzeby Bloku Operacyjnego Szpitala”.  Projekt zgłoszony został pod nr. 74 na poziomie ogólnomiejskim, w kategorii tematycznej: Ochrona zdrowia. Szacunkowy koszt realizacji projektu to 690 000 zł. Dzięki budżetowi obywatelskiemu mieszkańcy stolicy mają możliwość decydowania o tym, na co przeznaczyć część budżetu Warszawy.

Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ to dynamicznie rozwijający się nowoczesny, wielodyscyplinarny ośrodek medyczny, poświęcony problemom zdrowia rodziny. Szpital realizuje kompleksowe świadczenia medyczne w zakresie profilaktyki, leczenia i rehabilitacji chorób kobiecych, sprawowania opieki nad matkami i ich dziećmi w okresie okołoporodowym oraz pediatrii, chirurgii onkologicznej wraz z chemioterapią i  diagnostyki. 

W trosce o najwyższy poziom opieki zdrowotnej, Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny, który obejmuje wysokospecjalistyczną opieką mieszkańców całej Warszawy, planuje uzupełnienie wyposażenia Bloku Operacyjnego w zestaw laparoskopowy z zapewnieniem obrazowania fluorescencyjnego w podczerwieni i zieleni indocyjaninowej, który może być wykorzystany do większości operacji ginekologicznych oraz ze wskazań onkologicznych. W skład zestawu wchodzi: jednostka centralna CCU, kamera do zabiegów otwartych, kamera do zabiegów laparoskopowych, monitor medyczny, optyki laparoskopowe, laserowe źródło światła, xenonowe źródło światła, wózek jezdny, zintegrowana optyka laparoskopowa, ELEVTVRAY, monitor medyczny, pompa laparoskopowa, insuflator. Zastosowanie zestawu laparoskopowego wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa oraz skrócenie powrotu do zdrowia dorosłych pacjentów poprzez wykonywanie małoinwazyjnych i precyzyjnych operacji, umożliwiając jednocześnie zwiększenie liczby operacji i zmniejszenie kosztów leczenia.

Głosując, mieszkańcy Warszawy wspierają projekty, które zostaną zrealizowane. Nie trzeba być pełnoletnim*, ani zameldowanym w Warszawie, wystarczy mieszkać w Warszawie.  Głosowanie odbywa się w okresie 15-30.06.2022r., wyniki ogłoszone zostaną w dn. 13.07.2022r. Głosować można  przez internet ( bo.um.warszawa.pl/) lub  papierowo (przychodząc do wybranego urzędu dzielnicy od 15.06 br. i wrzucając do urny wypełnioną kartę do głosowania. Karty można także pobrać i wydrukować ze strony um.warszawa.pl/waw/bo.)  Zgodnie z zasadami budżetu obywatelskiego, każdy mieszkaniec Warszawy może zagłosować tylko raz,  oddając głos na max. 10 projektów na poziomie ogólnomiejskim (i do 15 projektów na poziomie dzielnicowym, w wybranej dzielnicy), niezależnie od kosztu realizacji projektów. Numer PESEL pozwala na weryfikację poprawności oddania głosu.

Wygrają projekty, które uzyskają najwięcej głosów i zmieszczą się w kwocie przeznaczonej na poziom ogólnomiejski oraz dla danej dzielnicy. Aby pomysł mógł zostać wybrany, na poziomie ogólnomiejskim musi na niego zagłosować co najmniej 100 osób (na poziomie dzielnicowym co najmniej 50 osób). Liczą się wyłącznie głosy ważne.

Zapraszamy do oddania ważnego głosu https://bo.um.warszawa.pl/voting/welcome

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa