Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • Biuro prasowe

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PRZYWRÓCENIA REALIZACJI ŚWIADCZEŃ MEDYCZNYCH W PRZYCHODNI PRZYSZPITALNEJ

Warszawa  –  15  maja 2020r.  –  W związku z wprowadzeniem kolejnego etapu znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19 przez Ministerstwo Zdrowia, Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny informuje, że z dniem 18 maja 2020r (poniedziałek) przywraca realizację świadczeń medycznych w Przychodni Przyszpitalnej w zakresie:

- pierwszorazowych konsultacji Pacjentów w zakresie położnictwa, ginekologii, onkologii
- konsultacji i zabiegów w Poradni Ginekologicznej
- zabiegów jednorazowych w Ambulatoryjnym Oddziale Zabiegowym
- konsultacji pierwszorazowych w Poradni Onkologicznej
- konsultacji w Poradni Neonatologicznej
- konsultacji anestezjologicznych dla Pacjentów przed zabiegami w Poradni Anestezjologicznej
- RTG, mammografii, biopsji w Pracowni Diagnostyki Obrazowej.

Centrum Medyczne Madalińskiego:
- świadczenia dla Dzieci i Dorosłych w Poradni Rehabilitacyjnej.
- szczepienia realizowane poza oddziałami w Punkcie Szczepień.   

Każdą osobę wchodzącą do budynku Szpitala nadal obowiązuje triaż. Osoby przebywające w ciągach komunikacyjnych proszone są o posiadanie maseczek.  Na terenie Przychodni Ginekologiczno - Położniczej oraz Przychodni Onkologicznej nadal może przebywać wyłącznie Pacjent umówiony na wizytę planowaną. Na terenie Przychodni Neonatologicznej Pacjenci mogą przebywać wyłącznie z jedną osobą towarzyszącą. Prosimy o stawienie się do Przychodni max. 15 min. przed wyznaczoną konsultacją lekarską.


Ponadto, pragniemy Państwa poinformować, że  z dniem 18 maja 2020r., zgodnie z rekomendacjami konsultantów krajowych w dziedzinie położnictwa i ginekologii oraz perinatologii  decyzję o wykonaniu testu kobiecie rodzącej w ramach triażu podejmuje lekarz Izby Przyjęć. Dla bezpieczeństwa, wskazane jest, aby do porodu rodzinnego osoba towarzysząca posiadała aktualny wynik wymazu PCR w kierunku SARS-CoV2, nie starszy niż 5 dni (badanie można wykonać w diagnostycznych punktach komercyjnych oraz typu Drive&Go-Thru w Warszawie, m.in. al. Komisji Edukacji Narodowej 61 (parking przy Urzędzie Dzielnicy Ursynów), pn.-pt.: godz. 8:00 - 12:00 oraz Westfield Arkadia, wjazd od ul. Kłopot, parking poziom -2, sektor F, pn.-pt.: godz. 8:00 - 12:00 (z wygenerowanym kodem podjeżdża się na parking, zob. https://zdrowegeny.pl/koronawirus-sars-cov-2-2019-ncov). W przypadku, gdy osoba towarzysząca nie wykonała testu PCR Szpital realizuje test przesiewowy w ramach triażu. W przypadku podejrzenia zakażenia COVID-19 u pacjentki rodzącej wskazane jest odbycie porodu w szpitalu jednoimiennym.
Szpital realizuje testy przesiewowe dla wszystkich pacjentek zakwalifikowanych do zabiegów planowych.

###

Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ - Od pierwszych dni życia dla Ciebie
Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ to dynamicznie rozwijający się nowoczesny, wielodyscyplinarny ośrodek medyczny, poświęcony problemom zdrowia rodziny. Szpital realizuje kompleksowe świadczenia medyczne w zakresie profilaktyki, leczenia i rehabilitacji chorób kobiecych, sprawowania opieki nad matkami i ich dziećmi w okresie okołoporodowym oraz pediatrii, chirurgii onkologicznej wraz z chemioterapią i  diagnostyki. Pracownicy placówki dokładają wszelkich starań, aby powrót do zdrowia przebiegał w przyjaznej atmosferze, z zapewnieniem intymności, godności i poszanowania praw Pacjentek, ich dzieci i rodzin. Placówka wyróżniona została tytułem "Szpital Przyjazny Dziecku" (2007r., 2013r, 2018r.), jest także finalistą rankingu „Bezpieczny Szpital”(2009r., 2015r., 2019r.). Wysoki poziom usług świadczonych przez Szpital potwierdza uzyskany w 2008  i 2017r. roku certyfikat jakości ISO, dostosowany do znowelizowanej normy PN EN ISO 9001:2015 oraz Certyfikat Akredytacyjny nadany przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia przy Ministerstwie Zdrowia(2015 r., 2019r.) potwierdzający spełnianie standardów jakości w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie. Dowiedz się więcej: szpitalmadalinskiego.pl

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa