Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • Biuro prasowe

SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. RODZINY Z NOWYM KONTRAKTEM W ZAKRESIE CHIRURGII ONKOLOGICZNEJ

WARSZAWA, 2 lipca 2018r. - Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny (szpitalmadalinskiego.pl) podpisał umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na udzielanie świadczeń gwarantowanych opieki zdrowotnej w zakresie Chirurgii Onkologicznej – hospitalizacji, w tym pakietu onkologicznego. Podpisana umowa obejmuje leczenie chirurgiczne i rekonstrukcyjne w okresie: 07.2018 – 06.2021.

Szpital Specjalistyczny im, Św. Rodziny jest specjalistyczną placówką kompleksowo leczącą pacjentów z chorobami nowotworowymi od 2008r. Oddział Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcji Piersi specjalizuje się w wielodyscyplinarnym leczeniu raka gruczołu piersiowego wraz z pełną rekonstrukcją piersi i onkoplastyką. Szpital prowadzi diagnostykę opartą o nowoczesne aparaty do badań RTG, USG, tomografii komputerowej, mammografu. Wykonuje badania diagnostyczne, m.in. biopsje cienkoigłowe, biopsje gruboigłowe pod kontrolą USG, biopsje mammotomiczne. Pacjentom onkologicznym dedykowany jest koordynator, który prowadzi ich przez pełną  ścieżkę leczenia onkologicznego od momentu  wykonania badań aż do wyjścia z choroby. Nowoczesne leczenie uzupełnione jest wsparciem psychologicznym, aby pacjenci mogli przejść przez leczenie jak najłagodniej. Oddział posiada 16 łóżek, zapewnia komfort pobytu w dwuosobowych salach z łazienkami. Z leczenia na Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcji Piersi rocznie korzysta ok. 1000 osób, Poradnia Onkologiczna zapewnia świadczenia specjalistyczne na poziomie 15.000 porad rocznie. Szpital oferuje chorym najwyższej jakości opiekę onkologiczną, odpowiadającą standardom i osiągnięciom współczesnej medycyny.

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny to także ośrodek diagnostyczno leczniczy wszystkich nowotworów kobiecych (szyjki macicy, trzonu macicy - endometrium, jajowodu, jajnika, sromu) oraz chorób nowotworowych u kobiet będących w ciąży.  Szpital specjalizuje się zabiegach usunięcia ogniska pierwotnego wraz z przerzutami z dostępu laparoskopowego.

Leczenie  pacjentów na Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcji Piersi oraz Oddziale Ginekologii Onkologicznej obywa się w skojarzeniu z innymi metodami leczenia, m.in. onkologią kliniczną. Szpital, jako jedna z nielicznych placówek w Polsce i na Mazowszu posiada system Paxman – tj, czepki chłodzące zapobiegające utracie włosów podczas chemioterapii.

Ponadto, w szpitalu w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS) funkcjonuje Poradnia Onkologiczna wraz z wyspecjalizowanymi gabinetami: Gabinetem Profilaktyki Chorób Piersi, Gabinetem Chorób Sutka oraz Gabinetem Rekonstrukcji Piersi a także Gabinetem Ginekologii Onkologicznej.  

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny w ramach Poradni Onkologicznej realizuje bezpłatne programy profilaktyczne – ‘Program profilaktyki raka piersi’ oraz  ‘Program profilaktyki raka szyjki macicy’ finansowane przez NFZ. Prowadzone są także dla pacjentów bezpłatne ‘Badania w kierunku wirusa HPV.’

#  # #

Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ - Od pierwszych dni życia dla Ciebie

Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ to dynamicznie rozwijający się nowoczesny, wielodyscyplinarny ośrodek medyczny, poświęcony problemom zdrowia rodziny. Szpital realizuje kompleksowe świadczenia medyczne w zakresie profilaktyki, leczenia i rehabilitacji chorób kobiecych, sprawowania opieki nad matkami i ich dziećmi w okresie okołoporodowym oraz pediatrii, chirurgii onkologicznej wraz z chemioterapią i  diagnostyki.

Pracownicy placówki dokładają wszelkich starań, aby powrót do zdrowia przebiegał w przyjaznej atmosferze, z zapewnieniem intymności, godności i poszanowania praw Pacjentek, ich dzieci i rodzin. W 2007r. placówka wyróżniona została tytułem "Szpital Przyjazny Dziecku", a w 2009, 2015 oraz 2017 roku została finalistą rankingu „Bezpieczny Szpital.” Wysoką klasę usług świadczonych przez Szpital potwierdza uzyskany w 2008 roku certyfikat jakości ISO, dostosowany do znowelizowanej normy PN EN ISO 9001:2009 oraz w 2015 r. Certyfikat Akredytacyjny nadany przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia przy Ministerstwie Zdrowia, potwierdzający spełnianie standardów jakości w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie.  Dowiedz się więcej: szpitalmadalinskiego.pl

                                                                                                                      

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa