Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • Biuro prasowe

ODDZIAŁ GINEKOLOGII SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM. ŚW. RODZINY W WARSZAWIE NA PODIUM W OGÓLNOPOLSKIM RANKINGU NAJLEPSZYCH SZPITALI W POLSCE TYGODNIKA WPROST

Warszawa – 24 maja 2018 r. - Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny (szpitalmadalinskiego.pl) zajął III miejsce w ogólnopolskim rankingu najlepszych szpitali z Oddziałem Ginekologii w Polsce, opublikowanym przez tygodnik WPROST (wyd.18/2018). Rankingiem objęte zostały popularne procedury diagnostyczno - lecznicze, m.in.: zmiany w szyjce macicy (III miejsce), wypadanie żeńskich narządów płciowych, nietrzymanie moczu (V miejsce), mięśniaki i inne zmiany w trzonie macicy (III miejsce). W ocenie oddziałów szpitalnych organizatorzy rankingu wzięli pod uwagę, m.in. zakres diagnostyki dostępnej w szpitalu, liczbę wykonywanych procedur leczniczych, współczynnik zakażeń pooperacyjnych, a także liczbę lekarzy ze specjalizacją z danej dziedziny medycyny zatrudnionych na oddziale. Na pozycję na liście wpłynęła także liczba łóżek i sal operacyjnych na oddziale.

Jesteśmy na podium i pniemy się coraz wyżej. W ubiegłym roku IV miejsce, w tym już III. Jesteśmy w ścisłej czołówce najlepszych Oddziałów Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej w kraju. Dziękuję naszym wszystkim specjalistom za profesjonalizm i troskę o każdego Pacjenta, która mobilizuje nas do doskonalenia naszych umiejętności i podnoszenia jakości opieki w naszej  placówce.” – powiedział dr n. med. Leszek Gmyrek, lekarz  Kierujący Oddziałem Ginekologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny w Warszawie.

Opublikowany ranking, opracowany przez Centrum Konsultacyjne Medical czasopisma „Menedżer Zdrowia” i wydawnictwa medycznego Termedia dla tygodnika WPROST, ma pomóc pacjentom w ocenie poziomu usług medycznych w konkretnych placówkach służby zdrowia.

# # #

Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ - Od pierwszych dni życia dla Ciebie

Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ to dynamicznie rozwijający się nowoczesny, wielodyscyplinarny ośrodek medyczny, poświęcony problemom zdrowia rodziny. Szpital realizuje kompleksowe świadczenia medyczne w zakresie profilaktyki, leczenia i  rehabilitacji chorób kobiecych, sprawowania opieki nad matkami i ich dziećmi w okresie okołoporodowym oraz pediatrii, chirurgii onkologicznej wraz z chemioterapią i  diagnostyki.

Pracownicy placówki dokładają wszelkich starań, aby powrót do zdrowia przebiegał w przyjaznej atmosferze, z zapewnieniem intymności, godności i poszanowania praw Pacjentek, ich dzieci i rodzin. W 2007r. placówka wyróżniona została tytułem "Szpital Przyjazny Dziecku", a w 2009, 2015 oraz 2017 roku została finalistą rankingu „Bezpieczny Szpital.” Wysoką klasę usług świadczonych przez Szpital potwierdza uzyskany w 2008 roku certyfikat jakości ISO, dostosowany do znowelizowanej normy PN EN ISO 9001:2009 oraz w 2015 r. Certyfikat Akredytacyjny nadany przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia przy Ministerstwie Zdrowia, potwierdzający spełnianie standardów jakości w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie.  Dowiedz się więcej: szpitalmadalinskiego.pl

 

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa