Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • Biuro prasowe

DARIUSZ MALCZYK PRELEGENTEM II KONGRESU ZDROWIA PRACODAWCÓW RP

Warszawa, 26.04.2018r. - W dniu dzisiejszym, w Hotelu Sheraton, odbył się II Kongres Zdrowia Pracodawców RP pod hasłem „Zdrowie a odpowiedzialny rozwój”. Do debaty zaproszone zostały osoby, które należą do grona autorytetów i ekspertów rynku zdrowia, wśród nich Dariusz Malczyk - Z-ca Dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny, który podzielił się swymi doświadczeniami w panelu pt.: „Jakość w polskich szpitalach – szansa czy kłopot dla szpitali?” Szczególną uwagę zwrócił na pracę nad mentalnością pracowników kadry medycznej i obsługi administracyjnej w placówkach publicznych, zarządzanie jakością w placówkach medycznych, która jest szansą, choć nie gwarancją sukcesu, skupił się także na działaniach bezkosztowych, takich jak personalizacja, empatia i edukacja pacjenta, przysparzających placówkom promotorów na konkurencyjnym rynku.

Podczas toczących się debat uczestnicy podjęli tematy m.in. pacjenta i jego bezpieczeństwa w ramach Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju, poprawy organizacji ochrony zdrowia zgodnie z duchem SOR oraz innowacyjnych inwestycji w zdrowie, które są jedną z szans na pozytywne zmiany, dają największe efekty i w ostatecznym bilansie okazują się też najbardziej opłacalne.  

W spotkaniu uczestniczyli eksperci, przedsiębiorcy branży medycznej, przedstawiciele administracji państwowej oraz pacjenci. Więcej informacji: http://kongreszdrowia.pl/

 # # #

Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ - Od pierwszych dni życia dla Ciebie

Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ to dynamicznie rozwijający się nowoczesny, wielodyscyplinarny ośrodek medyczny, poświęcony problemom zdrowia rodziny. Szpital realizuje kompleksowe świadczenia medyczne w zakresie profilaktyki, leczenia i rehabilitacji chorób kobiecych, sprawowania opieki nad matkami i ich dziećmi w okresie okołoporodowym oraz pediatrii, chirurgii onkologicznej, onkologii klinicznej i  diagnostyki.

Pracownicy placówki dokładają wszelkich starań, aby powrót do zdrowia przebiegał w przyjaznej atmosferze, z zapewnieniem intymności, godności i poszanowania praw Pacjentek, ich dzieci i rodzin. W 2007r. placówka wyróżniona została tytułem "Szpital Przyjazny Dziecku", a w 2009 roku została finalistą rankingu „Bezpieczny Szpital.” Wysoką klasę usług świadczonych przez Szpital potwierdza uzyskany w 2008 roku certyfikat jakości ISO, obecnie dostosowany do znowelizowanej normy PN EN ISO 9001:2015 oraz Certyfikat Akredytacyjny nadany przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia przy Ministerstwie Zdrowia, potwierdzający spełnianie standardów jakości w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie.  Dowiedz się więcej: szpitalmadalinskiego.pl

 

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa