Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • Biuro prasowe

MARIA DZIURA - DYREKTOR SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM. ŚW. RODZINY W GRONIE LAUREATÓW NAGRÓD SPECJALNYCH MEDEXPRESSU

WARSZAWA, 20 marca 2018r. -  Podczas Gali 5-lecia Medexpressu, serwisu informującego o najistotniejszych wydarzeniach w obszarze ochrony zdrowia, wzbogaconego komentarzami ze strony polityków, lekarzy, pielęgniarek i ekspertów ochrony zdrowia, Maria Dziura - dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny uhonorowana została nagrodą specjalną w podziękowaniu za codzienną pracę  na rzecz chorych, kierowanie się nieskazitelnymi zasadami, zaangażowanie i wrażliwość, a także za cierpliwe edukowanie i uświadamianie społeczeństwa oraz rozpalanie pasji pomagania innym. Wśród wybitnych przedstawicieli ochrony zdrowia, uhonorowanych nagrodami specjalnymi w uznaniu za działania dla dobra pacjentów oraz rozwoju systemu ochrony zdrowia znaleźli się także:

- Beata Ambroziewicz z Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych,
- Ewa Błaszczyk, twórczyni fundacji „Akogo?” i Kliniki Budzik,
- Dr Krzysztof Bukiel, przewodniczący Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy,
- Maria Dziura, dyrektor szpitala im. Św. Rodziny w Warszawie,
- Prof. Jacek Jassem z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego,
- Prof. Adam Maciejewski z Centrum Onkologii w Gliwicach,
- Prof. Wojciech Maksymowicz z Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego,
- Dr Beata Małecka – Libera, wiceprzewodnicząca Sejmowej Komisji Zdrowia,
- Maria Ochman, przewodnicząca Sekretariatu Ochrony Zdrowia NSZZ Solidarność,
- Dr Jarosław Pinkas z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów,
- Anna Rulkiewicz, prezes zarządu LUX MED Sp. z o.o.,
- Prof. Henryk Skarżyński, dyrektor Światowego Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach.

Gościem specjalnym uroczystości był minister zdrowia prof. Łukasz Szumowski.

 # # #

Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ - Od pierwszych dni życia dla Ciebie

Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ to dynamicznie rozwijający się nowoczesny, wielodyscyplinarny ośrodek medyczny, poświęcony problemom zdrowia rodziny. Szpital realizuje kompleksowe świadczenia medyczne w zakresie profilaktyki, leczenia i rehabilitacji chorób kobiecych, sprawowania opieki nad matkami i ich dziećmi w okresie okołoporodowym oraz pediatrii, chirurgii onkologicznej, onkologii klinicznej i  diagnostyki.

Pracownicy placówki dokładają wszelkich starań, aby powrót do zdrowia przebiegał w przyjaznej atmosferze, z zapewnieniem intymności, godności i poszanowania praw Pacjenta oraz ich rodzin. W 2007r. placówka wyróżniona została tytułem "Szpital Przyjazny Dziecku", a w 2009 roku została finalistą rankingu „Bezpieczny Szpital.” Wysoką klasę usług świadczonych przez Szpital potwierdza uzyskany w 2008 roku certyfikat jakości ISO, dostosowany do znowelizowanej normy PN EN ISO 9001:2015 oraz Certyfikat Akredytacyjny nadany przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia przy Ministerstwie Zdrowia, potwierdzający spełnianie standardów jakości w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie.  Dowiedz się więcej: szpitalmadalinskiego.pl

Fot. Wojciech Górski, "Służba Zdrowia"

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa