Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • Biuro prasowe

FUNKCJONOWANIE ODDZIAŁU CHIRURGII ONKOLOGICZNEJ

WARSZAWA, 26 lutego 2018r. -  Szpital Specjalistyczny im, Św. Rodziny (ul. A.J. Madalińskiego 25) informuje, że nie ma zagrożenia dla dalszego funkcjonowania Oddziału Chirurgii Onkologicznej w naszej placówce. Oddział Chirurgii Onkologicznej nie znalazł się w sieci szpitali ze względów proceduralnych. Przygotowujemy się do udziału w konkursie Narodowego Funduszu Zdrowia, który ma być ogłoszony niebawem. Jeśli konkurs ze względów proceduralnych nie zostanie ogłoszony do dnia 31 marca 2018r., istnieje możliwość aneksowania obecnie obowiązującej umowy. Na korzyść dalszego funkcjonowania Oddziału Chirurgii Onkologicznej przemawia ugruntowane doświadczenie lekarzy specjalistów oraz jego doskonałe wyposażenie. Oddział powstał 10 lat temu i zapewnia kompleksową opiekę w zakresie chirurgii onkologicznej, rekonstrukcyjnej oraz onkoplastycznej. Lekarze wykonują ponad 1000 operacji rocznie. Szpital oferuje także pełne zabezpieczenie dla pacjentów po leczeniu szpitalnym w przychodni specjalistycznej.  

W chwili obecnej na oddziale odbywa się normalna praca, każdego dnia wykonywane są operacje, ciągłość opieki nad pacjentami jest zachowana. Pewne obawy ze strony Pacjentów oraz personelu wobec oczekiwania na ogłoszenie konkursu i jego wyniki są naturalne. Nie rzutują one jednak w żaden sposób na jakość pracy Oddziału Chirurgii Onkologicznej. Obecnie sprawnym funkcjonowaniem oddziału kieruje dr n. med. Stanisław Borczewski.” – powiedział Dariusz Malczyk, Zastępca Dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny.

 

 # # #

Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ - Od pierwszych dni życia dla Ciebie

Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ to dynamicznie rozwijający się nowoczesny, wielodyscyplinarny ośrodek medyczny, poświęcony problemom zdrowia rodziny. Szpital realizuje kompleksowe świadczenia medyczne w zakresie profilaktyki, leczenia i rehabilitacji chorób kobiecych, sprawowania opieki nad matkami i ich dziećmi w okresie okołoporodowym oraz pediatrii, chirurgii onkologicznej, onkologii klinicznej i diagnostyki.

Pracownicy placówki dokładają wszelkich starań, aby powrót do zdrowia przebiegał w przyjaznej atmosferze, z zapewnieniem intymności, godności i poszanowania praw Pacjentek, ich dzieci i rodzin. W 2007r. placówka wyróżniona została tytułem "Szpital Przyjazny Dziecku", a w 2017 roku ponownie została finalistą rankingu „Bezpieczny Szpital.” Wysoką klasę usług świadczonych przez Szpital potwierdza uzyskany w 2008 roku certyfikat jakości ISO, dostosowany do znowelizowanej normy PN EN ISO 9001:2009 oraz Certyfikat Akredytacyjny nadany przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia przy Ministerstwie Zdrowia, potwierdzający spełnianie standardów jakości w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie.  Dowiedz się więcej: szpitalmadalinskiego.pl

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa