Programy edukacyjne

Program edukacyjny Szpitala - porady specjalistów

Masz wiele pytań przed porodem? Nie szukaj niesprawdzonych informacji, przyjdź i zapytaj ekspertów!

Po porodzie, w domu pojawiły się wątpliwości? Pamiętaj, że nadal możesz zasięgnąć porady specjalisty w naszym Szpitalu!

To również program dla rodziców oczekujących kolejnego dziecka, którzy chcieliby poznać najnowsze zalecenia, odświeżyć informacje ze Szkoły Rodzenia.

Serdecznie zapraszamy rodziców oraz opiekunów noworodków i niemowląt na 30 min. bezpłatne spotkania w holu głównym Szpitala.

PONIEDZIAŁEK 12.00
KARMIENIE PIERSIĄ z konsultantem laktacyjnym
zalety karmienia, techniki karmienia, najczęstsze problemy związane z karmieniem

WTOREK 12.00
PIELĘGNACJA NOWORODKA I NIEMOWLĘCIA z pielęgniarką nowordkową
warsztaty z kąpieli dziecka

ŚRODA 12.00
POSTĘPOWANIE Z DZIECKIEM z fizjoterapeutą
warsztaty fizjoterapeutyczne z prawidłowego noszenia, ubierania, karmienia i zabiegów pielęgnacji

12.00 PRAWIDŁOWY PRZEBIEG POŁOGU z położną
wczesne objawy powikłań, higiena w połogu
13.30 PRZYGOTOWANIE DO PORODU CC

PIĄTEK 12.30
PORADNICTWO DIETETYCZNE z dietetykiem
odżywianie w cukrzycy ciążowej, odżywianie podczas karmienia piersią

Zapraszamy!

Partnerem Programu Edukacyjnego jest serwis edukacyjny dotyczący prawidłowego żywienia wśród kobiet w ciąży, karmiących piersią,rodziców i opiekunów dzieci w wieku 0 – 3 lata.
Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi wytycznymi popartymi licznymi badaniami.
image001_0.jpg