Centrum Medyczne Madalińskiego

• Centrum Medyczne Madalińskiego

Poradnia Pediatryczna z Punketm Szczepień

Poradnia Pediatryczna Centrum Medycznego Madalińskiego sprawuje opiekę zdrowotną nad dziećmi do 18 roku życia*. W Poradni Pediatrycznej przyjmowane są zarówno dzieci chore, jak i dzieci zdrowe m.in. na badania kontrolne oraz niezbędne badania okresowe, bilanse stanu zdrowia dzieci, oraz szczepienia ochronne.

Prowadzimy kompleksową opiekę nad Pacjentem, zapewniając dostęp do konsultacji pediatrycznych oraz specjalistycznych w zakresie chorób dzieci dotyczących:

• Leczenia i diagnostyki:
    nawracających zakażeń dróg oddechowych,
    chorób alergicznych,
    ostrych i przewlekłych chorób infekcyjnych,
    dolegliwości bólowych brzucha,
    alergii i nietolerancji pokarmowych,
    zaburzeń karmienia, trawienia i wchłaniania,
    chorób czynnościowych przewodu pokarmowego​
  • Oceny prawidłowości rozwoju dziecka
  • Prowadzenia szczepień ochronnych zgodnie z wymogami PSO
  • Zabiegów z zakresu chirurgii dziecięcej, urologii dziecięcej oraz laryngologii dziecięcej

*CM Madalińskiego świadczy usługi niezakontraktowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, na rzecz osób nieuprawnionych do świadczeń finansowanych ze środków publicznych oraz na zlecenie podmiotów zewnętrznych.

Dbamy o zdrowie i doskonałe samopoczucie najmłodszych Pacjentów

Skontaktuj się z nami - umów wizytę

CENTRUM MEDYCZNE MADALIŃSKIEGO
PORADNIA PEDIATRYCZNA Z PUNKTEM SZCZEPIEŃ
REJESTRACJA I ZABIEGI

poniedziałek-piątek: 8:00-18:00
cmm@szpitalmadalinskiego.pl
* CM Madalińskiego świadczy usługi niezakontraktowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, na rzecz osób nieuprawnionych do świadczeń finansowanych ze środków publicznych oraz na zlecenie podmiotów zewnętrznych.