Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • O szpitalu - zarząd Poznaj nas i naszą misję

Zarząd szpitala

Pielęgniarka Naczelna
mgr Zofia Żurańska

Pracownik Szpitala od 1992 roku. Posiada 40 letnie doświadczenie zawodowe w Ochronie Zdrowia. Pełni funkcję Naczelnej pielęgniarki. Wieloletni organizator i wykładowca w Szkole Rodzenia. Członek Rady Programowej Warszawskiego Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Nauk o Zdrowiu. Audytor wewnętrzny Systemu Zarządzania, Jakością i członek Szpitalnej Komisji Etycznej.

Wyróżniona odznaką Ministra Zdrowia – Za zasługi w Ochronie Zdrowia oraz przez Prezesa Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych – Za zasługi dla samorządu Pielęgniarek i Położnych. Odznaczona przez Prezydenta m.st. Warszawy – Za zasługi w Ochronie i Promocji Zdrowia.

Absolwentka Wydziału Edukacji i Promocji Zdrowia w Akademii im. A. Gieysztora oraz Wydziału Zarządzania w zakresie - Zarządzanie w Podmiotach Leczniczych na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Bioetyki i Prawa Medycznego na Wydziale Prawa i Administracji oraz kurs e-MBA w Koordynowanej Opiece Zdrowotnej w Akademii Zarządzania w Warszawie, a także studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Ryzykiem w Opiece Zdrowotnej na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa