• O szpitalu - zarząd Poznaj nas i naszą misję

Zarząd szpitala

Pielęgniarka Naczelna
mgr Zofia Żurańska

Posiada 36-letnie doświadczenie zawodowe. Pracownik Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny od 1992 roku. Od 2012 roku pełni funkcję Pielęgniarki Naczelnej Szpitala. Organizator i  wykładowca Szkoły Rodzenia, audytor wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością. Wyróżniona odznaką Ministra Zdrowia "Za zasługi w Ochronie Zdrowia". Odznaczona przez Ministra Zdrowia za zasługi w ochronie zdrowia, przez Prezesa Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych za zasługi dla Samorządu Pielęgniarek i Położnych oraz przez Prezydent m.st. Warszawy za zasługi w rozwój ochrony i promocji zdrowia w m.st. Warszawie. Członek Rady Programowej Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na Kierunku Położnictwo.

Absolwentka Wydziału Edukacji i Promocji Zdrowia Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie Bioetyki i prawa medycznego na Wydziale Prawa i Administracji Warszawskiego Uniwersytetu im. Kardynała Wyszyńskiego. Absolwentka Wydziału Zarządzania w podmiotach leczniczych w dobie przekształceń własnościowych na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie zarządzania ryzykiem w opiece zdrowotnej na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Warszawskiego.

Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.