Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • O szpitalu - zarząd Poznaj nas i naszą misję

Zarząd szpitala

Z-ca Dyrektora ds. Techniczno-Inwestycyjnych
mgr inż. Henryk Janiak

W latach 1979-1986 Kierownik Administracyjny Polskiej Agencji Informacyjnej INTERPRESS, w latach 2000-2005 Zastępca Dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych Szpitala Praskiego pw Przemienienia Pańskiego. Od 2005 r. Zastępca Dyrektora ds. Administracyjno-Technicznych Szpitala im. Św. Rodziny. Koordynował projekty współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013: „Rozbudowa i modernizacja Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny”, „Budowa inteligentnego systemu zarządzania budynkiem i zintegrowanego systemu informatycznego Szpitala Ginekologiczno-Położniczego im. Świętej Rodziny w Warszawie”, projekt „Odnawialne źródła energii i kogeneracja w m.st. Warszawa”, dzięki któremu Szpital w układzie trigeneracji z gazu ziemnego produkuje energię elektryczną oraz ciepło i chłód w 80% zaspokajające własne potrzeby Szpitala oraz „Rozbudowa zintegrowanego systemu informatycznego o dostęp On-Line do danych medycznych w oparciu o EDM Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SP ZOZ w Warszawie” finansowany przez: Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. W roku 2002 uzyskał Licencję Zarządcy Nieruchomości. Ukończył podyplomowe Studium Budowlanego Procesu Inwestycyjnego w APEXnet Centrum Szkoleń Administracji Publicznej.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa