Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • O szpitalu - zarząd Poznaj nas i naszą misję

Zarząd szpitala

Z-ca Dyrektora ds. Lecznictwa
dr. n. med. Beata Pawlus

Pediatra, specjalista neonatolog, etyk praktyki lekarskiej. W latach 1991-2005 asystent, a następnie adiunkt Katedry i Kliniki Położnictwa i Perinatologii PAM (obecnie Pomorski Uniwersytet Medyczny) oraz lekarz Ośrodka dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Szczecinie. Od 2005r. kieruje Oddziałem Neonatologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. W roku 2007 tworzyła i organizowała Pododdział Wcześniaków i Intensywnej Terapii a w 2013 roku - Pododdział Patologii Noworodka dedykowany chorym noworodkom przyjmowanym do szpitala z domu. Wiceprzewodnicząca Szpitalnej Komisji Bioetyki. W 2013 – otrzymała odznaczenie „Za Zasługi Dla Ochrony Zdrowia”. Od maja 2018 roku pełni funkcję Konsultanta Województwa Mazowieckiego ds. Neonatologii. Sekretarz oddziału mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego (PTN) i członek zarządu oddziału mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej (PTMP). Członek Rady Naukowej Fundacji Bank Mleka Kobiecego oraz współtwórca i Konsultant Kliniczny Regionalnego Banku Mleka w Warszawie. Od października 2018 roku pełni obowiązki Dyrektora ds. Lecznictwa w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny w Warszawie.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. W roku 2003 uzyskała stopień doktora nauk medycznych w zakresie medycyny. Ukończyła Międzyuczelniane Studia Podyplomowe „Etyka praktyki lekarskiej i opieki medycznej” na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i Université Paris-Est Marne-la-Vallée, Institut Hannah Arendt - Éthique médicale et hospitalière oraz  Podyplomowe Studia Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa