Poradnia Psychologiczna

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 700

Ułatwienia dostępu

  Tłumacz migowy

Centrum Medyczne Madalińskiego

Dostępna wkrótce

Poradnia Psychologiczna

Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia przyjdź na konsultacje do Poradni Psychologicznej Centrum Medycznego MADALIŃSKIEGO, by wspólnie z psychologiem ustalić zakres wsparcia i pomocy, jakich potrzebujesz.
Nasi Specjaliści określą charakter problemów i obszary do zmiany oraz zaproponują odpowiednie metody pracy.

Zapewniamy szczególną pomoc w sytuacjach trudnych emocjonalnie dla kobiet w ciąży, takich jak: paniczny lęk przed porodem siłami natury lub inne zaburzenia utrudniające przygotowanie się do porodu i macierzyństwa.
Kształtujemy poczucie bezpieczeństwa w przypadku ciąży zagrożonej, powikłanej, podpowiadamy, jak pokonać baby blues – smutek poporodowy oraz depresję poporodową. Pomagamy kobietom zmierzyć się z chorobą, niepełnosprawnością, wcześniactwem dziecka a także stratą dziecka na każdym etapie ciąży.

Wielką troską otaczamy Pacjentów z chorobami nowotworowymi oraz ich rodziny. Ważne jest by Pacjent, który przystępuje do walki z rakiem uwierzył, że może go pokonać.

Jeśli chcesz lepiej poznać i zrozumieć samego siebie, stajesz przed trudnymi życiowymi wyborami, nie rozumiesz swoich emocji, reakcji lub po prostu nie radzisz sobie z napotykanymi trudnościami i oczekujesz wsparcia zapraszamy na konsultacje z naszymi specjalistami.

Opieka medyczna

  • Psycholog, ukończyła studia magisterskie na Wydziale Psychologii WSFiZ ze specjalnością Psychologia Zdrowia i Psychoterapia. Obecnie kształci się podyplomowo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Propedeutyka Psychologii Klinicznej. Pracuje jako psycholog na oddziałach ginekologicznym, położniczym i onkologicznym w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny, jest także wykładowcą w Szkole Rodzenia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Fundacji Dzieci Niczyje w programie Dobry Rodzic-Dobry Start wspierającym rodziców małych dzieci. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na licznych szkoleniach dotyczących m.in. wspierania i psychoedukacji młodych rodziców, pracy ze stratą dziecka, traumą i depresją.

Skontaktuj się z nami i umów wizytę

CENTRUM MEDYCZNE MADALIŃSKIEGO
PORADNIA PSYCHOLOGICZNA
INFORMACJA I ZAPISY

poniedziałek-piątek: 8:00-18:00
22 45 12 700
* CM Madalińskiego świadczy usługi niezakontraktowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, na rzecz osób nieuprawnionych do świadczeń finansowanych ze środków publicznych oraz na zlecenie podmiotów zewnętrznych.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa