Poradnia Psychologiczna

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 700

Ułatwienia dostępu

Centrum Medyczne Madalińskiego

  • Centrum Medyczne Madalińskiego

Dostępna wkrótce

Poradnia Psychologiczna

Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia przyjdź na konsultacje do Poradni Psychologicznej Centrum Medycznego MADALIŃSKIEGO, by wspólnie z psychologiem ustalić zakres wsparcia i pomocy, jakich potrzebujesz.
Nasi Specjaliści określą charakter problemów i obszary do zmiany oraz zaproponują odpowiednie metody pracy.

Zapewniamy szczególną pomoc w sytuacjach trudnych emocjonalnie dla kobiet w ciąży, takich jak: paniczny lęk przed porodem siłami natury lub inne zaburzenia utrudniające przygotowanie się do porodu i macierzyństwa.
Kształtujemy poczucie bezpieczeństwa w przypadku ciąży zagrożonej, powikłanej, podpowiadamy, jak pokonać baby blues – smutek poporodowy oraz depresję poporodową. Pomagamy kobietom zmierzyć się z chorobą, niepełnosprawnością, wcześniactwem dziecka a także stratą dziecka na każdym etapie ciąży.

Wielką troską otaczamy Pacjentów z chorobami nowotworowymi oraz ich rodziny. Ważne jest by Pacjent, który przystępuje do walki z rakiem uwierzył, że może go pokonać.

Jeśli chcesz lepiej poznać i zrozumieć samego siebie, stajesz przed trudnymi życiowymi wyborami, nie rozumiesz swoich emocji, reakcji lub po prostu nie radzisz sobie z napotykanymi trudnościami i oczekujesz wsparcia zapraszamy na konsultacje z naszymi specjalistami.

Opieka medyczna

  • Psycholog, ukończyła studia magisterskie na Wydziale Psychologii WSFiZ ze specjalnością Psychologia Zdrowia i Psychoterapia. Obecnie kształci się podyplomowo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku Propedeutyka Psychologii Klinicznej. Pracuje jako psycholog na oddziałach ginekologicznym, położniczym i onkologicznym w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny, jest także wykładowcą w Szkole Rodzenia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Fundacji Dzieci Niczyje w programie Dobry Rodzic-Dobry Start wspierającym rodziców małych dzieci. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę na licznych szkoleniach dotyczących m.in. wspierania i psychoedukacji młodych rodziców, pracy ze stratą dziecka, traumą i depresją.

Skontaktuj się z nami i umów wizytę

CENTRUM MEDYCZNE MADALIŃSKIEGO
PORADNIA PSYCHOLOGICZNA
INFORMACJA I ZAPISY

poniedziałek-piątek: 8:00-18:00
22 45 12 700
* CM Madalińskiego świadczy usługi niezakontraktowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, na rzecz osób nieuprawnionych do świadczeń finansowanych ze środków publicznych oraz na zlecenie podmiotów zewnętrznych.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa