Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

Centrum Medyczne Madalińskiego

  • Centrum Medyczne Madalińskiego

Poradnia Psychologiczna

Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia przyjdź na konsultacje do Poradni Psychologicznej Centrum Medycznego Madalińskiego, by wspólnie z psychologiem ustalić zakres wsparcia i pomocy, jakich potrzebujesz.
Nasi Specjaliści określą charakter problemów i obszary do zmiany oraz zaproponują odpowiednie metody pracy.

Zapewniamy szczególną pomoc w sytuacjach trudnych emocjonalnie dla kobiet w ciąży, takich jak: paniczny lęk przed porodem siłami natury lub inne zaburzenia utrudniające przygotowanie się do porodu i macierzyństwa.
Kształtujemy poczucie bezpieczeństwa w przypadku ciąży zagrożonej, powikłanej, podpowiadamy, jak pokonać baby blues – smutek poporodowy oraz depresję poporodową. Pomagamy kobietom zmierzyć się z chorobą, niepełnosprawnością, wcześniactwem dziecka a także stratą dziecka na każdym etapie ciąży.

Wielką troską otaczamy Pacjentów z chorobami nowotworowymi oraz ich rodziny. Ważne jest by Pacjent, który przystępuje do walki z rakiem uwierzył, że może go pokona.

Jeśli chcesz lepiej poznać i zrozumieć samego siebie, stajesz przed trudnymi życiowymi wyborami, nie rozumiesz swoich emocji, reakcji lub po prostu nie radzisz sobie z napotykanymi trudnościami i oczekujesz wsparcia zapraszamy na konsultacje z naszymi specjalistami.

Skontaktuj się z nami - umów wizytę

CENTRUM MEDYCZNE MADALIŃSKIEGO
PORADNIA PSYCHOLOGICZNA
REJESTRACJA I ZABIEGI

poniedziałek-piątek: 8:00-18:00
22 45 12 700
22 45 02 391
691 315 095
cmm@szpitalmadalinskiego.pl
* CM Madalińskiego świadczy usługi niezakontraktowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, na rzecz osób nieuprawnionych do świadczeń finansowanych ze środków publicznych oraz na zlecenie podmiotów zewnętrznych.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

E-MAIL

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.

Mapa