O szpitalu
Zamówienia publiczne
-
40/2016 - „Rozbudowa zintegrowanego systemu informatycznego o dostęp On-Line do danych medycznych w oparciu o EDM Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SP ZOZ w Warszawie"
Termin składania ofert: 22.11.2016 - 03.01.2017|Data przesłania zamówienia: 22.11.2016Dostawy|OgłoszonyProjekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014 – 2020
Zamawiający ogłasza przetarg nieograniczony o wartości zamówienia powyżej 209 000 euro na „Rozbudowę zintegrowanego systemu informatycznego o dostęp On-Line do danych medycznych w oparciu o EDM Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny SP ZOZ w Warszawie”
Ogłoszenie o zamówieniu w załączniku
Oferty należy składać do dnia 3 stycznia 2017 r. do godz. 10:00 w siedzibie zamawiającego - Warszawa, ul. A. J. Madalińskiego 25 - w Kancelarii Szpitala.
Data wysłania ogłoszenia do Dziennika Urzędowego UE 22.11.2016 r.
Treść SIWZ wraz z ogólnymi warunkami umowy w załączniku
Formularz Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia w załączniku
Zamawiajacy zamieszcza na stronie instrukcję wypełnienia JEDZ pobraną ze stronu Urzędu Zamówień Publicznych
Zmiana treści SIWZ w ogólnych warunkach umowy w załączniku
Pytania Wykonawców i odpowiedzi Zamwiającego w załączniku
Informacja z otwarcia ofert w załączniku
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w załączniku.
-
29/2016 - Modernizacja poszycia dachowego i kominów wraz z wykonaniem instalacji odgromowej w budynku Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny oraz budowa dodatkowej komunikacji pionowej w budynku A1 Szpitala .
Termin składania ofert: 09.09.2016 - 03.10.2016|Data przesłania zamówienia: 09.09.2016Roboty budowlane|OgłoszonyZamawiający ogłasza przetarg nieograniczony poniżej 5 186 000 euro na Modernizację poszycia dachowego i kominów wraz z wykonaniem instalacji odgromowej w budynku Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny oraz budowa dodatkowej komunikacji pionowej w budynku A1 Szpitala .”
SIWZ, ogłoszenie, specyfikacja techniczna i kosztorys ślepy w załączniku.
Oferty należy składać do dnia 29 września 2016 r. do godz. 10:00 w siedzibie zamawiającego -kancelaria Szpitala.
Zamawiający informuje, że przedłuża termin składania ofert i wyznacza na dzień 3.10.2016 r. godz. 10:00.
Pytania Wykonawców i odpowiedzi Zamawiajacego w załączniku.
Zmiana ogłoszenia oraz kosztorys ślepy z poprawkami w załączniku.
W dniu 3.10.2016 r o godzinie 10:15 odbyło się otwarcie ofert złożonych w postępowaniu.
Informacja z otwarcia ofert w załączniku.
Zamawiający przypomina o złożeniu dokumentu dotyczącego prznalezności do grupy kapitałowej lub nie, w terminie 3 dni.
Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w załączniku.

