• Nasi pacjenci i Partnerzy Opinie i rekomendacje

Nasi pacjenci oraz partnerzy

• Marcelina Leszczak i Michał Koterski

"Dziękujemy za wspaniałą i profesjonalną opiekę. Polecamy wszystkim rodzicom Szpital Madalińskiego, którzy chcą w poczuciu bezpieczeństwa oczekiwać narodzin swojego maleństwa. My jesteśmy szczęśliwi i zachwyceni pobytem, jeśli będziemy jeszcze rodzić to tylko tutaj"

Marcelina Leszczak, gwiazda Top Model, aktorka serialu "Miłość na bogato"
    Michał Koterski, aktor, prezenter telewizyjny, satyryk. Tata Michała
    Warszawa, 18.10.2017r.

• Izabela Zwierzyńska

"Dziękuję za umożliwienie nam najlepszych warunków do powitania naszego synka na świecie! Miła, rodzinna atmosfera, cierpliwy i czuły personel oraz cudowne chwile w Domu Narodzin uczyniły ten czas najlepszym!
    Dzięki Wam mogłam się jedynie oddać Frankowi i wiem, że dokonałam najlepszego wyboru szpitala z możliwych!!!"

Izabela Zwierzyńska, aktorka, miłośniczka dobrej kuchni i ciekawych podróży. Kobieta z pasją. Popularność i sympatię widzów przyniosła jej wola Iwony Pyrki z "Barw szczęścia". Mama Franciszka
    Warszawa, 09.10.2017r.

• Marcin Mroczek

"Przez kilka dni Szpital Madalińskiego był dla nas drugim domen. Wyjątkowość tego miejsc to nie tylko warunki, ale przede wszystkim wspaniali ludzie którzy je tworzą. Patrząc na ich opiekę nad najmłodszymi pacjentami i serce jakie w to wkładają czuliśmy się spokojni i szczęśliwi. Dziekujemy Paniom Joasi, Żanecie, Marcie, Eli i wszystkim cudownym położnym, lekarzom i całemu personelowi, ktory pomagał nam przez te dni. Wasze serce, profesjonalizm, zaangażowanie i uśmiech są nie do opisania! Dziekujemy"

Marcin Mroczek, aktor filmowy. Zwycięzca Międzynarodowej Edycji Tańca z Gwiazdami - Eurovision Dance Contest 2008 w Glasgow. Szczęśliwy tata Ignacego oraz maleńkiego Kacpra.
    Warszawa, 14 sierpnia 2017r.

• Paweł Korzeniowski

Dziękujemy za pomoc... Marcel, Marta i Paweł

Paweł Korzeniowski, Najbardziej utytułowany polski pływak w historii. Czterokrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich. Mistrz i dwukrotny wicemistrz świata na 200 metrów stylem motylkowym. Na swoim koncie ma ponad 20 medali mistrzostw Europy. Jest wielokrotnym mistrzem i rekordzistą Polski.

Warszawa, 22 marca 2017r.

• Robert Moskwa

Przeżyłem tu najcudowniejsze chwile w moim życiu... Dziękuję

Robert Moskwa, aktor filmowy i teatralny, tata maleńkiej Nadii.
    02 lutego 2017r.

• Paulina Holtz

"Dziękuję Szpitalowi Specjalistycznemu im. Św. Rodziny za współpracę przy projekcie ŚWIADOMA MAMA"

Paulina Holtz, aktorka, aktywna mama dwóch córek, certyfikowana instruktorka zajęć bezpiecznych dla mięśni dna miednicy
    Warszawa, 26 stycznia 2016r,

• Małgorzata Kożuchowska

„I.K.: Zdecydowałaś się na poród w państwowym szpitalu. Dlaczego nie wybrałaś prywatnej kliniki, tak jak to robi wiele Twoich koleżanek?
    M.K.: Byłam w świetnym Szpitalu im. Św. Rodziny przy Madalińskiego w Warszawie, doskonale wyposażonym, odnowionym, niczego mi nie brakowało. Zaufałam lekarzom, którzy powiedzieli, że jeśli dzieje się coś nieprzewidywalnego, to i tak wiezie się dziecko ze szpitala prywatnego do państwowego, gdzie jest o wiele lepsze zaplecze, sprzęt…”
    Z Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała Iza Komendołowicz, Magazyn PANI, Nr 3/2016.

Małgorzata Kożuchowska, aktorka filmowa i teatralna, magazyn PANI, Marzec 201

Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.