Oddział Ginekologii

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

Dla pacjenta

 • Przygotowanie do operacji i zabiegów

  • Oddział ginekologii Operacja planowa

   • 1

    Prosimy o zgłoszenie się do Izby Przyjęć w ustalonym przez lekarza dniu w godz. 8.00 – 10.00 z aktualnymi wynikami zleconych badań laboratoryjnych. Po rejestracji w Izbie Przyjęć pacjentka jest kierowana do Przychodni na badanie, po którym lekarz dokonuje ostatecznej kwalifikacji do operacji.

    Każda pacjentka przed zabiegiem powinna przejść szczepienia przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. Na szczepienia można zgłosić się do naszego Punktu Szczepień po uprzednim ustaleniu terminu w rejestracji Przychodni Przyszpitalnej (osobiście lub telefonicznie, tel. 22 4502 210). W przypadku braku szczepień prosimy o przedstawienie aktualnego wyniku badania poziomu przeciwciał anty HBs lub zaświadczenia o otrzymaniu drugiej dawki szczepienia. W razie ich braku Pacjentka proszona jest o podpisanie odpowiedniego „Oświadczenia”.

   • 2

    W DNIU PRZYJĘCIA DO SZPITALA PROSIMY MIEĆ ZE SOBĄ:

    • skierowanie na zabieg (do szpitala),
    • zalecone badania laboratoryjne (jeśli takie były),
    • dowód osobisty,
    • dokumentację dotychczasowego leczenia (wyniki zleconych badań dodatkowych),
    • koszulę, szlafrok, obuwie na zmianę, przybory toaletowe

   • 3

    Ostateczna kwalifikacja do operacji odbywa się na Oddziale Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej. Pacjentka otrzymuje wówczas szczegółowe informacje o rodzaju zabiegu, możliwych powikłaniach oraz podpisuje zgodę na operację.

   • 4

    W dniu poprzedzającym operację pacjentka jest konsultowana na oddziale przez lekarza anestezjologa i kwalifikowana do odpowiedniego rodzaju znieczulenia.

   • 5

    Osoba posiadająca pisemne upoważnienie może uzyskać informacje na temat zdrowia pacjentki w pokoju lekarskim Oddziału Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej w godz. 8.00 – 15.00, w szczególnych przypadkach u ordynatora lub lekarza dyżurnego.

   • 6

    Pacjentki wypisywane, są badane przez lekarza ginekologa w gabinecie zabiegowym, gdzie otrzymują informację o stanie zdrowia i zaleceniach na przyszłość. Lekarz wręcza pacjentce recepty, zwolnienie lekarskie oraz Kartę informacyjną leczenia szpitalnego. Jeśli odebranie Karty informacyjnej wyjątkowo jest w danym dniu niemożliwe (wypis w godzinach popołudniowych lub w dniu wolnym od pracy), dokument ten pacjentka lub osoba posiadająca pisemne upoważnienie może odebrać w punkcie wypisów znajdującym się w patio na parterze Szpitala od pierwszego dnia roboczego po wypisie.

   • 7

    Wyniki badania histopatologicznego można odebrać po trzech tygodniach w Punkcie Informacyjnym na Izbie Przyjęć (tel. 22 4502 290). W razie potrzeby pracownik informacji umożliwi kontakt z lekarzem w celu omówienia wyników badania i ustalenia dalszego postępowania.

   • 8

    Zdjęcie szwów po operacji odbywa się w Przychodni Przyszpitalnej po wypisie w godz. 12.00 – 14.00 w terminie zaleconym przez lekarza.

   • 9

    W przypadku pojawienia się niepokojących dolegliwości po powrocie do domu prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Izbą Przyjęć (22) 4502 221.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa