Oddział Chirurgii Onkologicznej

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

Dla pacjenta

 • Przygotowanie do operacji i zabiegów

  • Oddział chirurgii onkologicznej i rekonstrukcji piersi Operacja planowa

   • 1

    Prosimy o zgłoszenie się do Izby Przyjęć w ustalonym przez lekarza dniu w godz. 10.00 – 12.00 w dni powszednie, zaś w dni świąteczne w godz. 15.00 – 16.00 z aktualnymi wynikami zleconych badań laboratoryjnych.

    Pacjenci zakwalifikowani do konsultacji anestezjologicznej, w okresie poprzedzającym przyjęcie do szpitala przed leczeniem operacyjnym, proszeni są o zgłoszenie się na konsultację anestezjologiczną w tygodniu poprzedzającym termin zabiegu, po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty w rejestracji Przychodni Przyszpitalnej (osobiście lub telefonicznie, tel. 22 4512 600). Konsultacje odbywają się we wtorki i czwartki, w godzinach 15.00-18.00. W dniu wizyty u lekarza anestezjologa wskazane jest posiadanie wszystkich wyników badań i konsultacji zleconych przez lekarza kwalifikującego do leczenia.

    Zaleca się, aby chorzy zakwalifikowani do leczenia operacyjnego odbyli szczepienia profilaktyczne zabezpieczające przed zachorowaniem na WZW B (wirusowe zapalenie wątroby typu B) lub potwierdzili miano przeciwciał chroniące przed zachorowaniem. Na szczepienia można zgłosić się do naszego Punktu Szczepień. Termin kwalifikacji do szczepienia i szczepienia można ustalić w rejestracji Przychodni Przyszpitalnej (osobiście lub telefonicznie, tel. 22 4512 600). W przypadku braku potwierdzenia odbytych szczepień przed planowanym zabiegiem operacyjnym Pacjent proszony jest o podpisanie odpowiedniego oświadczenia

   • 2

    W DNIU PRZYJĘCIA DO SZPITALA PROSIMY MIEĆ ZE SOBĄ:

    • skierowanie do przyjęcia do szpitala,
    • wyniki zleconych badań i konsultacji,
    • wyniki badań będących podstawą do kwalifikacji do leczenia,
    • dowód tożsamości,
    • koszulę nocną lub piżamę, szlafrok, obuwie na zmianę, przybory toaletowe

   • 3

    Ostateczna kwalifikacja do operacji odbywa się na Oddziale Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcji Piersi. Chory otrzymuje wówczas w formie pisemnej, szczegółowe informacje o rodzaju zabiegu, możliwych powikłaniach i konsekwencjach leczenia. W sytuacji wyjaśnienia wszystkich wątpliwości, chorzy proszeni są o podpisanie stosownej zgody na leczenia.

   • 4

    W dniu poprzedzającym zabieg operacyjny, wszyscy chorzy są konsultowani przez lekarza anestezjologa i kwalifikowani do odpowiedniego rodzaju znieczulenia.

   • 5

    Informacje dotyczące stanu zdrowia chorych udzielane są osobom upoważnionym przez chorego, każdego dnia w godzinach 12.00 – 14.00, przez lekarzy prowadzących, w szczególnych przypadkach przez Lekarza Kierującego Oddziałem.

   • 6

    Wynik badania histopatologicznego preparatu pooperacyjnego wydawany jest przez lekarza w Poradni Onkologicznej w ramach wizyty po hospitalizacyjnej lub kolejnej uzgodnionej przez lekarza prowadzącego. Po otrzymaniu wyniku badania histopatologicznego, lekarz ustala harmonogram dalszego postępowania leczniczego.

   • 7

    Zdjęcie szwów z rany pooperacyjnej odbywa się w Przychodni Przyszpitalnej w godz. 10.00 – 13.00 w terminie zaleconym przez lekarza prowadzącego.

   • 8

    W przypadku pojawienia się niepokojących dolegliwości związanych z leczeniem, już po wypisie ze szpitala chory może zgłosić się w każdej chwili do Izby Przyjęć.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa