Nasi Pacjenci oraz Partnerzy

• Opinie i rekomendacje

Nasi pacjenci oraz partnerzy

• Olga Kalicka

"Nigdy nie sądziłam, że na słowo 'Szpital' moje usta będą tak szeroko się uśmiechać! :) Pragnę gorąco podziękować za stworzenie idealnych warunków do przyjścia na świat mojego synka. Dziękuję za niezwykle staranną opiekę podczas porodu oraz gotowość lekarzy i położnych  w tej niezwykłej chwili. Dziękuję również pododdziałowi patologii ciąży za opiekę przed porodem oraz paniom położnym i całemu personelowi, który każdego dnia dbał o zdrowie i komfort mój i maluszka po rozwiązaniu. Bez wątpienia najlepszy szpital to ten - Świętej Rodziny!"

Olga Kalicka - Aktorka filmowa i teatralna, tancerka i prezenterka telewizyjna,

Warszawa, 15.01.2019r.

• Olga Frycz

"Z całego serca pragnę podziękować Dyrekcji oraz całemu Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny za stworzenie mi idealnych warunków do przywitania na świecie mojej pierwszej córeczki Heleny." Dziękuję za wspaniałą opiekę położniczą (szczególnie dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za życzliwość kochanej pani położnej Natalii Michalczuk). Ogromne podziękowania dla dr n. med. Marty Szajnik, za przeprowadzenie mnie przez magiczny okres ciąży oraz za to, że była przy mnie i czułam się bardzo bezpiecznie i spokojnie podczas najważniejszego wydarzenia jakim był poród. Dziękuję również mgr Joannie Mróz za wprowadzenie mnie w tajniki połogu i macierzyństwa na szkole rodzenia. Jestem wdzięczna, śzczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia właśnie dzięki Wam! Serdecznie raz jeszcze dziękuję i jestem pewna, że wrócę tu niebawem :)"

Olga Frycz - Aktorka, trzykrotnie nominowana do Orłów za drugoplanowe role kobiece w filmach 'Weiser' i 'Boże skrawki' oraz za pierwszoplanową w filmie 'Wszystko, co kocham.'

Warszawa, 25 września 2018r.

• Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny

Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!

Marina Łuczenko-Szczęsna, piosenkarka, kompozytorka i aktorka.
    Wojciech Szczęsny, polski piłkarz występujący na pozycji bramkarza we włoskim klubie Juventus oraz w reprezentacji Polski. Uczestnik Mistrzostw Świata 2018, Mistrzostw Europy 2012 i 2016.

Warszawa, 30 czerwca 2018r.

• Marcelina Leszczak i Michał Koterski

"Dziękujemy za wspaniałą i profesjonalną opiekę. Polecamy wszystkim rodzicom Szpital Madalińskiego, którzy chcą w poczuciu bezpieczeństwa oczekiwać narodzin swojego maleństwa. My jesteśmy szczęśliwi i zachwyceni pobytem, jeśli będziemy jeszcze rodzić to tylko tutaj"

Marcelina Leszczak, gwiazda Top Model, aktorka serialu "Miłość na bogato"
    Michał Koterski, aktor, prezenter telewizyjny, satyryk. Tata Michała
    Warszawa, 18.10.2017r.

• Izabela Zwierzyńska

"Dziękuję za umożliwienie nam najlepszych warunków do powitania naszego synka na świecie! Miła, rodzinna atmosfera, cierpliwy i czuły personel oraz cudowne chwile w Domu Narodzin uczyniły ten czas najlepszym!
    Dzięki Wam mogłam się jedynie oddać Frankowi i wiem, że dokonałam najlepszego wyboru szpitala z możliwych!!!"

Izabela Zwierzyńska, aktorka, miłośniczka dobrej kuchni i ciekawych podróży. Kobieta z pasją. Popularność i sympatię widzów przyniosła jej wola Iwony Pyrki z "Barw szczęścia". Mama Franciszka
    Warszawa, 09.10.2017r.

• Marcin Mroczek

"Przez kilka dni Szpital Madalińskiego był dla nas drugim domen. Wyjątkowość tego miejsc to nie tylko warunki, ale przede wszystkim wspaniali ludzie którzy je tworzą. Patrząc na ich opiekę nad najmłodszymi pacjentami i serce jakie w to wkładają czuliśmy się spokojni i szczęśliwi. Dziekujemy Paniom Joasi, Żanecie, Marcie, Eli i wszystkim cudownym położnym, lekarzom i całemu personelowi, ktory pomagał nam przez te dni. Wasze serce, profesjonalizm, zaangażowanie i uśmiech są nie do opisania! Dziekujemy"

Marcin Mroczek, aktor filmowy. Zwycięzca Międzynarodowej Edycji Tańca z Gwiazdami - Eurovision Dance Contest 2008 w Glasgow. Szczęśliwy tata Ignacego oraz maleńkiego Kacpra.
    Warszawa, 14 sierpnia 2017r.

• Paweł Korzeniowski

Dziękujemy za pomoc... Marcel, Marta i Paweł

Paweł Korzeniowski, Najbardziej utytułowany polski pływak w historii. Czterokrotny uczestnik Igrzysk Olimpijskich. Mistrz i dwukrotny wicemistrz świata na 200 metrów stylem motylkowym. Na swoim koncie ma ponad 20 medali mistrzostw Europy. Jest wielokrotnym mistrzem i rekordzistą Polski.

Warszawa, 22 marca 2017r.