Nasi Pacjenci oraz Partnerzy

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

 • Nasi pacjenci i Partnerzy Opinie i rekomendacje

Nasi pacjenci oraz partnerzy

 • Maria Dejmek

  "Nasz Gucio jest już z nami!!! Jest magicznie!!! Poznajemy się, uczymy się siebie, tulimy, całujemy!!! Co najważniejsze czujemy się bezpieczni i zaopiekowani, mamy ogromne wsparcie. Zawdzięczamy to wspaniałemu personelowi Szpitala im. Św. Rodziny w Warszawie i całemu zespołowi szpitala. Takich ludzi pełnych uśmiechu, empatii, chęci i gotowości do pomocy ze świecą szukać!!! Dziękujemy!!! Nie wyobrażamy sobie by Gucio przyszedł na świat w innym miejscu i przy innych ludziach."

  Maria Dejmek, aktorka

  Warszawa, 29.11.2019r.

 • Natalia Klimas-Bober

  "Jest! Mam ją! Zuzia jest cała i zdrowa! 10/10, 51 cm, 3,4kg. Z całego serca chcę podziękować serdecznemu personelowi Szpitala im. Świętej Rodziny, na Mokotowie... Słuchajcie, to jest jazda bez trzymanki!"

   
  Natalia Klimas
  Aktorka filmowa
   
  Warszawa, 31.07.2019r.
 • Sylwia Juszczak-Krawczyk & Mikołaj Krawczyk

  "Z całego serca chcemy podziękować Dyrekcji  i Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny za stworzenie wspaniałych, domowych warunków do przywitania na świecie naszej cudownej córeczki... Dziękujemy wszystkim, którzy opiekowali się nami w szpitalu i okazywali ogromny spokój, profesjonalizm, szczery uśmiech i atencję płynącą z głębi serca. Jesteśmy wzruszeni i wdzięczni, że spotkaliśmy na swojej drodze tak dobrych i wspaniałych ludzi. DZIĘKUJEMY!!!"

  Sylwia Juszczak - Krawczyk - aktorka

  Mikołaj Krawczyk - aktor telewizyjny, filmowy i teatralny, wokalista.

  Warszawa, 19.03.2019r.

 • Olga Kalicka

  "Nigdy nie sądziłam, że na słowo 'Szpital' moje usta będą tak szeroko się uśmiechać! :) Pragnę gorąco podziękować za stworzenie idealnych warunków do przyjścia na świat mojego synka. Dziękuję za niezwykle staranną opiekę podczas porodu oraz gotowość lekarzy i położnych  w tej niezwykłej chwili. Dziękuję również pododdziałowi patologii ciąży za opiekę przed porodem oraz paniom położnym i całemu personelowi, który każdego dnia dbał o zdrowie i komfort mój i maluszka po rozwiązaniu. Bez wątpienia najlepszy szpital to ten - Świętej Rodziny!"

  Olga Kalicka - Aktorka filmowa i teatralna, tancerka i prezenterka telewizyjna,

  Warszawa, 15.01.2019r.

   

 • Olga Frycz

  "Z całego serca pragnę podziękować Dyrekcji oraz całemu Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny za stworzenie mi idealnych warunków do przywitania na świecie mojej pierwszej córeczki Heleny." Dziękuję za wspaniałą opiekę położniczą (szczególnie dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za życzliwość kochanej pani położnej Natalii Michalczuk). Ogromne podziękowania dla dr n. med. Marty Szajnik, za przeprowadzenie mnie przez magiczny okres ciąży oraz za to, że była przy mnie i czułam się bardzo bezpiecznie i spokojnie podczas najważniejszego wydarzenia jakim był poród. Dziękuję również mgr Joannie Mróz za wprowadzenie mnie w tajniki połogu i macierzyństwa na szkole rodzenia. Jestem wdzięczna, śzczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia właśnie dzięki Wam! Serdecznie raz jeszcze dziękuję i jestem pewna, że wrócę tu niebawem :)"

  Olga Frycz - Aktorka, trzykrotnie nominowana do Orłów za drugoplanowe role kobiece w filmach 'Weiser' i 'Boże skrawki' oraz za pierwszoplanową w filmie 'Wszystko, co kocham.'

  Warszawa, 25 września 2018r.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny

  Chcielibyśmy z całego serca podziękować dyrekcji i sztabowi medycznemu szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za profesjonalizm, dyskrecję i wspaniałą opiekę!

  Marina Łuczenko-Szczęsna, piosenkarka, kompozytorka i aktorka.
  Wojciech Szczęsny, polski piłkarz występujący na pozycji bramkarza we włoskim klubie Juventus oraz w reprezentacji Polski. Uczestnik Mistrzostw Świata 2018, Mistrzostw Europy 2012 i 2016.

  Warszawa, 30 czerwca 2018r.

 • Marcelina Leszczak i Michał Koterski

  "Dziękujemy za wspaniałą i profesjonalną opiekę. Polecamy wszystkim rodzicom Szpital Madalińskiego, którzy chcą w poczuciu bezpieczeństwa oczekiwać narodzin swojego maleństwa. My jesteśmy szczęśliwi i zachwyceni pobytem, jeśli będziemy jeszcze rodzić to tylko tutaj"

  Marcelina Leszczak, gwiazda Top Model, aktorka serialu "Miłość na bogato"
  Michał Koterski, aktor, prezenter telewizyjny, satyryk. Tata Michała
  Warszawa, 18.10.2017r.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa