Nasi Pacjenci oraz Partnerzy

• Opinie i rekomendacje

Nasi pacjenci oraz partnerzy

• Krzysztof Jankowski JANKES

Tak wyglądało nasze wyjście z miejsca gdzie dzieją się cuda! Autorami są nasze cudowne dziewczyny, kobiety, boginie walki i mocy, którym powinno stawiać się pomniki!!! Ja swój stawiam mojej Kasi ? Gdzie? Wszędzie!!!
    Dokonałaś cudu o imieniu Jakub! #BoTo
    Ps. Dla całego personelu ze Szpitala Specjalistycznego im. św. Rodziny świadectwo z czerwonym paskiem ?✅ Jesteście fantastyczną drużyną! Dziękujemy!

Krzysztof Jankowski JANKES, prezenter radiowy i telewizyjny. Dziennikarz radia ESKA.
    Warszawa, 28 kwietnia 2021r.
  • Natalia Klimas

Jest! Mam ją! Hanka wreszcie jest z nami!
    10/10, 53 cm i 3,2kg.
    Dziękuję z całego serca Profesor Marcie Szajnik i Dariuszowi Malczykowi. Za wsparcie, spokój i serdeczność. Szpital na Madalińskiego to miejsce narodzin i Zuzi i Hani. Jestem po stokroć wdzięczna.
    Dałyśmy radę. Nie wierzę w to wszystko!!!!

Natalia Klimas, aktorka

Warszawa, 1 grudnia 2020r.

• Lara Gessler

Wszystko w świecie dzieje się możliwie najlepiej ???♥️
    Mamy Ją!??‍♀️

Lara Gessler - restauratorka, autorka książek kucharskich

Warszawa, 21 października 2020r.

• Maja Hyży

Dziękuję za cieple przyjęcie mojej osoby i za opiekę nad moją córeczką Antosią. Będziemy bardzo miło wspominać ten czas, pomimo okresu pandemii. Wysyłam buziaki.

Maja Hyży, piosenkarka

Warszawa, 14 lipca 2020r.

• Maria Dejmek

"Nasz Gucio jest już z nami!!! Jest magicznie!!! Poznajemy się, uczymy się siebie, tulimy, całujemy!!! Co najważniejsze czujemy się bezpieczni i zaopiekowani, mamy ogromne wsparcie. Zawdzięczamy to wspaniałemu personelowi Szpitala im. Św. Rodziny w Warszawie i całemu zespołowi szpitala. Takich ludzi pełnych uśmiechu, empatii, chęci i gotowości do pomocy ze świecą szukać!!! Dziękujemy!!! Nie wyobrażamy sobie by Gucio przyszedł na świat w innym miejscu i przy innych ludziach."

Maria Dejmek, aktorka

Warszawa, 29.11.2019r.

• Natalia Klimas-Bober

"Jest! Mam ją! Zuzia jest cała i zdrowa! 10/10, 51 cm, 3,4kg. Z całego serca chcę podziękować serdecznemu personelowi Szpitala im. Świętej Rodziny, na Mokotowie... Słuchajcie, to jest jazda bez trzymanki!"

Natalia Klimas
    Aktorka filmowa

Warszawa, 31.07.2019r.
  • Sylwia Juszczak-Krawczyk & Mikołaj Krawczyk

"Z całego serca chcemy podziękować Dyrekcji  i Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny za stworzenie wspaniałych, domowych warunków do przywitania na świecie naszej cudownej córeczki... Dziękujemy wszystkim, którzy opiekowali się nami w szpitalu i okazywali ogromny spokój, profesjonalizm, szczery uśmiech i atencję płynącą z głębi serca. Jesteśmy wzruszeni i wdzięczni, że spotkaliśmy na swojej drodze tak dobrych i wspaniałych ludzi. DZIĘKUJEMY!!!"

Sylwia Juszczak - Krawczyk - aktorka

Mikołaj Krawczyk - aktor telewizyjny, filmowy i teatralny, wokalista.

Warszawa, 19.03.2019r.