Nasi Pacjenci oraz Partnerzy

• Opinie i rekomendacje

Nasi pacjenci oraz partnerzy

• Robert Moskwa

Przeżyłem tu najcudowniejsze chwile w moim życiu... Dziękuję

Robert Moskwa, aktor filmowy i teatralny, tata maleńkiej Nadii.
    02 lutego 2017r.

• Paulina Holtz

"Dziękuję Szpitalowi Specjalistycznemu im. Św. Rodziny za współpracę przy projekcie ŚWIADOMA MAMA"

Paulina Holtz, aktorka, aktywna mama dwóch córek, certyfikowana instruktorka zajęć bezpiecznych dla mięśni dna miednicy
    Warszawa, 26 stycznia 2016r,

• Małgorzata Kożuchowska

„I.K.: Zdecydowałaś się na poród w państwowym szpitalu. Dlaczego nie wybrałaś prywatnej kliniki, tak jak to robi wiele Twoich koleżanek?
    M.K.: Byłam w świetnym Szpitalu im. Św. Rodziny przy Madalińskiego w Warszawie, doskonale wyposażonym, odnowionym, niczego mi nie brakowało. Zaufałam lekarzom, którzy powiedzieli, że jeśli dzieje się coś nieprzewidywalnego, to i tak wiezie się dziecko ze szpitala prywatnego do państwowego, gdzie jest o wiele lepsze zaplecze, sprzęt…”
    Z Małgorzatą Kożuchowską rozmawiała Iza Komendołowicz, Magazyn PANI, Nr 3/2016.

Małgorzata Kożuchowska, aktorka filmowa i teatralna, magazyn PANI, Marzec 201