Zostań dawczynią mleka kobiecego

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

  Tłumacz migowy

O szpitalu

Zostań dawczynią mleka kobiecego

Warszawa, 10 maja 2024r. - Regionalny Bank Mleka Kobiecego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny rekrutuje nowe dawczynie mleka kobiecego. Dawczynią może zostać kobieta, która jest w okresie laktacji, karmi swoje dziecko i chciałaby podzielić się nadmiarem pokarmu. Każda kandydatura jest weryfikowana. Zbierane są niezbędne informacje dotyczące m.in. stanu zdrowia oraz trybu życia zainteresowanej, przeprowadzane są badania krwi i badanie mleka.  Gorąco zachęcamy do podzielenia się swym darem z potrzebującymi pacjentami – wcześniakami z bardzo małą i ekstremalnie małą masą ciała oraz noworodkami chorymi. Twoje mleko ma wartość cennego leku. Oddając je do Banku Mleka ratujesz życie najmniejszych i najbardziej potrzebujących noworodków.

Zainteresowane  kobiety zapraszamy do kontaktu z konsultantką Regionalnego Banku Mleka Kobiecego, w celu umówienia się na wstępną kwalifikację: kontakt: tel. 512 894 901 (pon. - pt., godz. 8.00-14.00), 📧 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zachęcamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa