Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • Parking

Parking

Zapraszamy Pacjentów do korzystania z parkingu całodobowego, znajdującego się na terenie Szpitala. Postój na Parkingu do 10 minut jest bezpłatny, za dłuższy postój pobierane są opłaty. Wjeżdżając na teren Szpitala prosimy o zatrzymanie się przed portiernią w celu otrzymania paragonu parkingowego, na podstawie którego pracownik ochrony będzie pobierał opłatę parkingową. Przy wyjeździe ze Szpitala należy okazać paragon, który będzie podstawą do naliczenia opłaty parkingowej. Płatność możliwa jest wyłączne gotówką.

UWAGA! Parking na terenie Szpitala nie jest strzeżony. Kierowca pojazdu zobowiązany jest do zabezpieczenia zaparkowanego pojazdu przed kradzieżą.

 
P1 - Parking dla pracowników
P2 - Parking płatny niestrzeżony
P3 - Parking dla os. niepełnosprawnych
P4 - Parking dla pracowników
 

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa