ZDROWE PIERSI W TWOICH RĘKACH

ZDROWE PIERSI W TWOICH RĘKACH

Szanowni Państwo,

w sobotę 29 września 2012 r., w Szpitalu Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego na Mokotowie,odbyła się uroczysta inauguracja "Miesiąca walki z rakiem piersi", podczas, której lekarze wraz z aktorami poprowadzili aukcję na rzecz wyposażenia sali operacyjnej szpitala (ewentualny zakup histeroskopu operacyjnego – koszt urządzenia to ok. 24 tys. zł.). Przedmiotem licytacji były przedmioty przekazane przez Fundację "Powrót Pegaza", w tym fanty aktorów oraz grafiki przedstawiające sposoby leczenia na przełomie XVIII i XIX w. Wszyscy uczestnicy aukcji otrzymali dyplomy "Przyjaciel Szpitala". Oprócz spotkania z aktorami, lekarze placówki przeprowadzili szkolenie z samobadania piersi. Spotkanie miało również atrakcyjną oprawę muzyczną i zostało zakończone koncertem muzyki klasycznej, musicalowej oraz jazzowej.

W wyniku przeprowadzonej aukcji, cieszącej się znaczącym udziałem hojnej widowni, zebrano 6245,00 zł.
PS. Piszący powyższe słowa zasilił kasę fundacji sumą 255 zł., wylicytowawszy,w gorącym pojedynku, dzierganą „kurę zielononóżkę”. Zdjęcia wykonał Jarek Koszewski z Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

Z poważaniem.

Jarosław Koszewski
Główny specjalista
URZĄD M.ST. WARSZAWY