Ratujmy życie-wspierajmy rodzicielstwo

Ratujmy życie-wspierajmy rodzicielstwo

Szanowni Państwo,

Dyrekcja Szpitala im. Św. Rodziny ma zaszczyt zaprosić na konferencję

„Ratujmy życie - wspierajmy rodzicielstwo”

w dniu 21 marca 2012r. w Szpitalu im. Świętej Rodziny na ul. Madalińskiego 25 w Warszawie.

Konferencja jest organizowana w ramach II Kongresu Demograficznego oraz Tygodnia Dla Życia pod patronatem:

Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego
Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika
Prezydenta m. st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz
Jego Eminencji  Ks. Kard. Kazimierza Nycza

Inicjatorką II Kongresu Demograficznego jest Rządowa Rada Ludnościowa. Kongres ma być okazją do zainteresowania problematyką rozwoju demograficznego kraju gremiów naukowych, rządowych, samorządowych, organizacji pozarządowych, Kościoła i w końcu możliwie wszystkich Polaków.

Konferencja "Ratujmy życie - wspierajmy rodzicielstwo" jest współorganizowana przez Rządową Radę Ludnościową, Okręgową Izbę Lekarską, Krajowe Duszpasterstwo Służby Zdrowia oraz Szpital im. Świętej Rodziny. Tematyka konferencji będzie dotyczyła rodziny i rodzicielstwa, planów prokreacyjnych młodych Polek, postawy wobec płodności, wzrostu liczby cesarskich cięć, wzrostu demograficznego, ochrony życia poczętego,  a także wsparcia rodzicielstwa poprzez nowe standardy opieki podczas porodu, diagnostyki płodności i leczenia niepłodności. Konferencja zostanie podsumowana propozycją programu zdrowotnego „Rodzicielstwo zdrowe od początku”.

Dodatkowe informacje znajdą Państwo również na stronie Głównego Urzędu Statystycznego:

W załączeniu znajduje się szczegółowy program konferencji.