Seminarium

Seminarium

Dyrektor Szpitala im Św. Rodziny

Prof. Bogdan Chazan

MA ZASZCZYT ZAPROSIĆ NA SEMINARIUM DOTYCZĄCE NOWOCZESNYCH METOD LECZENIA NIEPŁODNOŚCI

21 września 2011

THOMAS W. HILGERS M.D., Ph.D.

twórca NaProTechnology

NaProTechnology – zachowawcza i chirurgiczna metoda leczenia niepłodności i zaburzeń w układzie rozrodczym kobiety, której celem jest przywrócenie naturalnej funkcji.

Thomas W. Hilgers, MD, jest założycielem i dyrektorem Pope Paul VI Institute for the Study of Human Reproduction oraz the National Center for Women's Health in Omaha, Nebraska. Pracując w St. Louis University i Creighton University Schools of Medicine, Hilgers i współpracownicy opracowali Creighton Model FertilityCare System. Dr. Hilgers jest starszym konsultantem ds. ginekologii, położnictwa oraz medycyny i chirurgii rozrodu w Pope Paul VI Institute. Jest profesorem klinicznym Oddziału Położnictwa i Ginekologii na Creighton University School of Medicine, Omaha, Nebraska USA. W 1994 Dr. Hilgers został mianowany członkiem Pontifical Academy for Life oraz prestiżowego Society of Reproductive Surgeons, uzyskał dyplomy American Board of Obstetrics and Gynecology i American Board of Laser Surgery. W 2004 r. opublikował książkę „The Medical and Surgical Practice of NaProTechnology”.

9.00-10.00

transmisja z bloku operacyjnego operacji  laparoskopowej z zakresu niepłodności

wykonywanej przez T.W. Hilgersa  z możliwością kontaktu z operatorem podczas operacji

10.00-11.30

wykład SURGICAL TECHNIQUES TO PREVENT ADHESION FORMATION

(techniki chirurgiczne zapobiegające zrostom)

11.30-12.00

dyskusja

Seminarium w języku angielskim z tłumaczeniem symultanicznym odbędzie się w Szpitalu im. Świętej Rodziny na ul. Madalińskiego 25  w Warszawie  w dn. 21 września 2011 r.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie uczestnictwa na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia  16 września 2011 r.