Ważna informacja

Ważna informacja

Świadczenie Chemioterapii w Szpitalu!

Wszystkich pacjentów, którzy mają skierowanie na chemioterapię zapraszamy do skorzystania z tego świadczenia medycznego w Szpitalu im. Św. Rodziny przy ul. Madalińskiego 25. Terapia prowadzona jest przez lekarzy z wieloletnim doświadczeniem medycznym zaś czas oczekiwania wynosi jedynie jeden dzień!

Szanowny Pacjencie,

Każdy dzień jest istotny zatem nie oczekuj w długich kolejkach na świadczenia chemioterapeutyczne tylko przyjedź na Madalińskiego!

Od 15 IX 2008 roku w Szpitalu im. Świętej Rodziny działa Oddział Chirurgii Onkologicznej, zapewniający pacjentom komfortowe 2-3 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym oraz wykwalifikowaną opieką pielęgniarską, zgodnie z normami posiadanego certyfikatu jakości ISO. Przy oddziale działa również Poradnia Onkologiczna.

W ciągu każdego miesiąca na Oddziale Chirurgii Onkologicznej przeprowadzanych jest około 100 zabiegów chirurgicznych. Należy podkreślić, że pomimo specjalistycznego profilu Szpitala im. Świętej Rodziny nasz oddział przeprowadza również zabiegi dotyczące mężczyzn.

Porady udzielane są w trybie natychmiastowym dla każdego pacjenta ze zdiagnozowaną chorobą nowotworową. Również czas oczekiwania na zabieg nie przekracza obecnie dwóch tygodni, zaś na podanie chemii jedynie jeden dzień.

Zwykle, by leczenie było skuteczne, prócz operacji konieczne są także radio- lub chemioterapia. W takim przypadku lecznica odsyła chorych do Centrum Onkologii. Teraz pacjenci mogą przyjąć chemię w Szpitalu na Mokotowie. Mamy nowoczesną pracownię leku cytostatycznego i możemy podawać leki pacjentom onkologicznym.

Cytostatyki mogą być podawane 6 pacjentom w tym samym czasie i maksymalnie 20 pacjentom dziennie. Chorzy dobrze reagujący na leczenie będą mogli pompę wlewową zabrać do domu.

W Szpitalu przy ulicy Madalińskiego nie ma kolejek. Na konsultację do onkologa można dostać się na bieżąco. Wystarczy zgłosić się do poradni.

Kontakt:

Pokój lekarski