Budżet Obywatelski - zagłosuj na projekt: Zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla miejskich szpitali (746), numer na liście: 67.

Warszawa, 27 czerwca 2024r. - Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny serdecznie zaprasza mieszkańców Warszawy do głosowania na projekt ogólnomiejski z zakresu: zdrowie / pomoc społeczna / przestrzeń publiczna pt. Zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla miejskich szpitali (746), numer na liście: 67. Szacunkowy koszt realizacji projektu to: 6 000 000,00 zł.

Realizacja projektu zakłada zakup nowego sprzętu i aparatury medycznej oraz wyposażenia medycznego dla potrzeb Bloku Operacyjnego oraz Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii zlokalizowanych w 9 miejskich szpitalach, w tym w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny SPZOZ. Wartość i zakres wsparcia dla szpitali będzie określony po wyborze projektu do realizacji, na podstawie analizy sytuacji szpitali oraz bieżącego zapotrzebowania. Szczegółowy wykaz sprzętu do zakupu będzie uzgodniony w porozumieniu z wybranymi do wsparcia placówkami. Realizacja projektu pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa pacjentów oraz jakości świadczonych usług medycznych. Nowoczesny technologicznie sprzęt i aparatura medyczna gwarantuje bezpieczeństwo dla pacjentów i personelu medycznego, odpowiednią jakość diagnostyki i leczenia oraz szybszy powrót pacjentów do zdrowia.

Aby rozpocząć głosowanie należy kliknąć w link i podać swój adres e-mail, na który wygenerowana będzie karta  do głosowania:

W budżecie obywatelskim każdy mieszkaniec Warszawy może zagłosować na projekt. Nie trzeba być zameldowanym, ani pełnoletnim. Można zagłosować na pomysły dzielnicowe (do wyboru maksymalnie 15 projektów w jednej, wybranej dzielnicy)  oraz na propozycje ogólnomiejskie (do wyboru maksymalnie 10 projektów). Każdy wybrany projekt otrzymuje jeden głos.

Głosowanie odbywa się w dniach 15-30 czerwca br. Dzięki budżetowi obywatelskiemu zadecydują Państwo o tym, na co przeznaczyć część Budżetu Obywatelskiego by zmieniać Warszawę.

Więcej o projekcie >>> https://bo.um.warszawa.pl/processes/na-rok-2025/f/12/projects/28617