Nowe łóżka dla rodziców pacjentów Oddziału Pediatrii

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • Nowe łóżka dla rodziców pacjentów Oddziału Pediatrii

Nowe łóżka dla rodziców pacjentów Oddziału Pediatrii

Warszawa, 17 stycznia 2023r. - W dniu dzisiejszym Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny otrzymał od Fundacji Ronalda McDonalda dziesięć łóżek dla rodzica, które trafiły na Oddział Pediatrii.  Będą z nich korzystać opiekunowie, którzy w czasie hospitalizacji pozostają cały czas ze swoim dzieckiem. Obecność rodzica przy dziecku to część terapii, której nie da się niczym zastąpić. Choroba dziecka i związana z nią hospitalizacja są poważnym stresem dla jego rodziców i opiekunów. Stworzenie wygodnych warunków pobytu na oddziale dla pacjenta oraz jego bliskich daje im  poczucie bezpieczeństwa, a pokój szpitalny staje się namiastką domu.

Dziesięć łóżek dla Szpitala św. Rodziny w Warszawie przekazała w imieniu Fundacji firma MAN Truck & Bus Polska, partner Fundacji w ogólnopolskim programie bezpłatnych badań USG „NIE nowotworom u dzieci."

Dziękujemy! 

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa