Odwiedziny na Oddziałach Szpitalnych

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • Odwiedziny na Oddziałach Szpitalnych

Odwiedziny na Oddziałach Szpitalnych

Warszawa, 1 kwietnia 2022r. - W związku ze zmianą sytuacji epidemiologicznej związanej z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2 w Polsce, Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny przywraca możliwość odwiedzin Pacjenta na Oddziałach Położnictwa, Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej oraz Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcji Piersi z dniem 4 kwietnia br.

Obowiązujące zasady przebywania osoby odwiedzającej Pacjenta na terenie Szpitala: 

Ponadto, pacjentom Poradni Przyszpitalnej oraz Izby Przyjęć może towarzyszyć jedna osoba towarzysząca (opiekun) – zdrowa, bez objawów infekcji. Zobowiązana jest do noszenia  maski twarzowej.

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny, biorąc pod uwagę sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2, zastrzega sobie prawo do zmian decyzji w trybie natychmiastowym, zgodnie z rekomendacjami Ministra Zdrowia oraz rekomendacjami konsultantów krajowych.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa