Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • Zapraszamy do udziału w badaniu: ‘Prozdrowotne znaczenie dzielenia się pokarmem kobiecym’

Zapraszamy do udziału w badaniu: ‘Prozdrowotne znaczenie dzielenia się pokarmem kobiecym’

WARSZAWA, 16 lutego 2021r. - Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny wraz z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym zapraszają do udziału w projekcie ‘Prozdrowotne znaczenie dzielenia się pokarmem kobiecym.' Jego celem jest analiza wpływu zwyczajów żywieniowych dawczyń z różnych krajów Europy na skład mleka a także poznanie motywacji kobiet dzielących się pokarmem.

 Do badania mogą zgłaszać się kobiety, które:

- Urodziły dziecko nie później niż w ciągu 30 dni poprzedzających zgłoszenie;

- Planują karmienie dziecka piersią przez okres przynajmniej 6 miesięcy;

- Chcą zostać honorowymi dawczyniami mleka w banku mleka.

W ramach projektu poprosimy o:

- Przekazanie do badania trzech próbek mleka – pobranych w pierwszym, trzecim i szóstym miesiącu po porodzie;

- Wypełnienie ankiet socjologicznych (2x w ciągu trwania badania) oraz kwestionariuszy żywieniowych (3x w ciągu trwania badania).

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z bankiem mleka, tel. 512 894 901 (pon., śr., pt, godz. 8:00-14:00), mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W trakcie badania kobieta ma możliwość uzyskania porady dietetycznej dla kobiet karmiących piersią oraz poznania składu swego pokarmu.

Projekt finansowany jest ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej. Badanie prowadzone jest w bankach mleka w Gdańsku, Rzeszowie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.

Zapraszamy

 

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa