Strefa Matka i Dziecko w Szpitalu Św. Rodziny w Warszawie już 18 czerwca

Strefa Matka i Dziecko w Szpitalu Św. Rodziny w Warszawie już 18 czerwca

Warszawa, 12 czerwca 2019r. - W dniu 18 czerwca Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny otwiera swoje drzwi dla rodziców. Zapraszamy do strefy Matka i Dziecko - to wydarzenie towarzyszące konferencji na temat innowacyjności ochrony zdrowia – Innowacyjny Szpital. Będzie można wysłuchać wykładów, odwiedzić stanowiska konsultacyjne oraz kącik zabaw a także porozmawiać z autorami książek. Wstęp do Strefy Matki i Dziecka jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rezerwacja miejsca na stronie www.innowacyjnyszpital.pl.

Wydarzenie odbędzie się w holu na parterze szpitala w godzinach od 10:00 do 16:00.

Dlaczego warto być?

Strefa to okazja by porozmawiać z doradcą laktacyjnym lub położną, poznać elektroniczny stetoskop oraz dowiedzieć jak wrócić do formy po porodzie. Coś dla siebie znajdą rodzice, opiekunowie dzieci a także kobiety karmiące i w ciąży. W trakcie całego dnia będzie można poradzić się ekspertów, zainspirować a także ciekawie spędzić czas z małym dzieckiem.

AGENDA BEZPŁATNYCH WYKŁADÓW:

10:00-10:30 Inhalacja i nebulizacja twojego dziecka – wszystko co musisz wiedzieć!

Mgr farm. Effiom Uman-Ntuk, Prezes grupa opieka.farm.

10:30-10:45 Nowe technologie w inhalacji – Aiocare. Marta Kuźnicka, AioCare

10:45-11:00 Jak wygodniej podawać leki? Nowe typy nebulizatorów. Anna Ziembicka, Clinic+.

11:00-11:30 MFGM – innowacja w mleku modyfikowanym. Prof. dr hab. n. med. Piotr Albrecht.

11:30-12:00 Możemy sobie pomóc - ginekologia plastyczna i rekonstrukcyjna. Jak polepszyć nasz komfort? Dr n. med. Małgorzata Uchman-Musielak

12:00-12:20 Jakie leki możesz przyjmować w czasie karmienia piersią? mgr farm. Konrad Tuszyński, autor podręcznika „Zeszyty Apteczne: Leki i karmienie piersią”

12:20-13:50 Wykład dla rodziców „NIE z miłości”. Małgorzata Świerkula, Hero! Academy.

13:50-14:05 Interaktywne zabawki dla dzieci -rozwój przez zabawę. Marcin Dumeracki, Dumel.

14:05-14:30 Produkt leczniczy roślinny – narzędzie medycyny opartej na dowodach. Prof. dr hab. n. farm. Mirosława Krauze-Baranowska.

14:30-14:45 Szczepienia ciężarnych – fakty vs mity. Dr hab. n. med. Anita Nitch- Osuch.

14:45- 15:15 Warsztat: Czy Twoje dziecko się najada? Zespół Naukowy Nutropharma.

ZAPRASZAMY!