Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • KONFERENCJA NEONATOLOGICZNA - Najnowsze strategie w neonatologii, wykorzystanie technologii i innowacji - 08.10.2018

KONFERENCJA NEONATOLOGICZNA - Najnowsze strategie w neonatologii, wykorzystanie technologii i innowacji - 08.10.2018

Już 8 października br. w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny w Warszawie odbędzie się konferencja organizowana przez Mazowiecki Oddział Polskiego Towarzystwa Neonatologicznego pt. "Postępy w zapewnianiu bezpieczeństwa pacjentów i noworodków - Najnowsze strategie w neonatologii, wykorzystanie technologii i innowacji". Gościem specjalnym wydarzenia będzie dr Augusto Sola, który przybliży uczestnikom temat retinopatii wcześniaków oraz zalety i implementację badań przesiewowych w kierunku krytycznych wrodzonych wad serca, a dr n. med. Renata Bokiniec opowie o diagnostyce serca noworodka z dysplazją oskrzelowo–płucną. Spotkanie poprowadzi dr n. med. Beata Pawlus, lekarz kierujący Oddziałem Neonatologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny oraz Konsultant Województwa Mazowieckiego ds. Neonatologii.

Przyjdź, posłuchaj i zdobądź cenną wiedzę, którą wykorzystasz w swojej pracy!

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy!

 

 

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa