Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • 7 kwietnia - Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia

7 kwietnia - Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia

W dn. 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia i Dzień Pracownika Służby Zdrowia. W tym jubileuszowym, 70-tym roku działalności Światowej Organizacji Zdrowia tematem przewodnim obchodów Światowego Dnia Zdrowia jest „Powszechna opieka zdrowotna – wszędzie dla każdego.” Dostęp do opieki zdrowotnej na odpowiednim poziomie nie tylko sprzyja poprawie zdrowia obywateli i oczekiwanej długości życia, ale także chroni kraje przed epidemiami, wpływa na zmniejszenie ubóstwa i ryzyka głodu.

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny stale poprawia dostęp do świadczeń zdrowotnych i standard świadczonych usług. W dniu Pracownika Służby Zdrowia wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, położnym oraz pozostałym pracownikom serdecznie dziękujemy za troskę, trud i odpowiedzialność jaką każdego dnia wykazują na rzecz chorych. Ratowanie życia drugiemu człowiekowi jest wielkim zobowiązaniem a także honorem.

DZIĘKUJEMY! 

 

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa