Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. RODZINY
    W WARSZAWIE W GRONIE NAJLEPSZYCH
    PLACÓWEK MEDYCZNYCH W POLSCE

SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. RODZINY[br]W WARSZAWIE W GRONIE NAJLEPSZYCH[br]PLACÓWEK MEDYCZNYCH W POLSCE

Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny (Warszawa, ul. A.J. Madalińskiego 25), zajmując czwarte miejsce w Polsce, znalazł się w ścisłej czołówce najlepszych placówek medycznych z oddziałem GINEKOLOGII w kraju wg. Rankingu Szpitali i Oddziałów Szpitalnych zorganizowanym przez tygodnik Wprost. Wysoko ocenione zostało leczenie zmian w piersi, leczenie zmian w szyjce macicy, wypadanie żeńskich narządów płciowych, nietrzymanie moczu oraz leczenie mięśniaków i innych zmian w trzonie macicy (odpowiednio 3 i 4 miejsce wg. punktacji). Opublikowany Ranking, opracowany przez Centrum Konsultacyjne Medical Ranking wydawnictwa Termedia (od ponad 10 lat zajmującego się oceną jakości usług medycznych w Polsce), ma pomóc pacjentom w ocenie poziomu usług medycznych w konkretnych placówkach służby zdrowia.

„Niezmiernie cieszymy się, że wieloletnie doświadczenie naszych lekarzy oraz wieloletnia troska o naszych Pacjentów zostały zauważone i docenione. Oddział Ginekologii Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rodziny niesie pomoc kobietom zarówno w przypadkach schorzeń dotyczących wieku rozwojowego, dojrzałego, patologii przekwitania jak i schorzeń wieku pomenopauzalnego. Znakomita kadra oraz najnowszej generacji aparatura umożliwia nam przeprowadzanie skomplikowanych operacji chirurgicznych w sposób minimalnie inwazyjny, bez pozostawiania rozległych blizn. Staramy się, aby  pobyt w Szpitalu był  możliwie najkrótszy, a nasze Pacjentki mogły jak najszybciej wrócić do pełnej aktywności życiowej oraz zawodowej. Na Oddziale zapewniamy także pełne leczenie (wraz z chemioterapią) kobiet ze zdiagnozowanym nowotworem narządu rodnego.  Z sukcesem prowadzimy leczenie onkologiczne kobiet będących w ciąży. Ważna jest dla nas każda Pacjentka.”– powiedział  dr n. med. Leszek Gmyrek, Lekarz Kierujący Oddziałem Ginekologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny.

 

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

E-MAIL

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa