LUTY – miesiącem bezpłatnej cytologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rodziny

Jesteś kobietą i 18-tka już za Tobą? Masz świadomość konieczności wykonywania badań cytologicznych, ale nadal wykonujesz je okazjonalnie? W lutym, przez cały miesiąc, zapraszamy na bezpłatne badanie cytologiczne :) Możesz umówić się telefonicznie na wyznaczoną godzinę (kontakt do Przychodni 📞22 45 12 600), mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub odwiedzić nas bezpośrednio. Badanie wykonywane jest w Gabinecie Cytologicznym w godzinach:

Pon.-Pt. – godz. 8:00-12:00, Wt.-Czw. – godz. 15:00-18:00.

Nie szukaj wymówek i nie odkładaj badań na później! Zabierz ze sobą siostrę, mamę lub przyjaciółkę:) Wspieramy ogólnopolską kampanię społeczną "Piękna, bo Zdrowa", zainicjowaną przez Ogólnopolską Organizację @Kwiat Kobiecości.

CO MUSISZ WIEDZIEĆ O CYTOLOGII?