Maluch w Warszawie

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Infolinia 22 45 12 600

Ułatwienia dostępu

O szpitalu

  • Maluch w Warszawie

Maluch w Warszawie

W dniu 4 listopada 2009 prezydent m.st. Warszawy, Hanna Gronkiewicz–Waltz, dokonała w naszym szpitalu pierwszej prezentacji bezpłatnego, wydanego przez miasto informatora dla rodziców. Z okazji premiery Szpital im. Św. Rodziny otrzymał 1500 egzemplarzy poradnika, z których część Prezydent stolicy osobiście rozdała pacjentkom naszego Oddziału Położnictwa.

„Maluch w Warszawie” – bo tak nazywa się informator – to pierwsza publikacja, gromadząca w jednym miejscu informacje przydatne dla młodych rodziców, począwszy od opieki zdrowotnej, przez żłobki i urlopy macierzyńskie, aż do porad dokąd można udać się z dzieckiem na spacer. Do tej pory nie było takiej publikacji nie tylko w Warszawie, ale i w Polsce. Mam nadzieję, że dzięki niemu rodzice przejdą przez pierwsze lata rodzicielstwa ciesząc się przede wszystkim rozwojem swoich pociech. – podkreśliła Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Podczas swojej wizyty w Szpitalu im. Świętej Rodziny pani Prezydent zainteresowała się również trwającymi pracami nad rozbudową Szpitala i odwiedziła niedawno oddane do użytku oddziały: Chirurgii Onkologicznej oraz Ginekologii Jednego Dnia.

Najbardziej aktualną wersję informatora „Maluch w Warszawie” można pobrać ze strony www.um.warszawa.pl/maluch

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 12 600
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach: poniedziałek, środa, piątek: 8:00 - 15:00 wtorek, czwartek: 8:00 - 18:00

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.
Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.

Mapa