Wróć do bycia sobą... - 5 marca 2015r.

Wróć do bycia sobą... - 5 marca 2015r.

5 marca 2015 roku odbył się Dzień Otwarty pt.:" Wróć do bycia sobą...", poświęcony kobietom po zabiegach onkologicznych piersi oraz wszystkim kobietom, które troszczą się o swoje zdrowie. Podczas wydarzenia kobiety mogły skorzystać z porad lekarza-onkologa, rehabilitantki, psychologa, dietetyka, dermatologa, zapisać się na badania mammograficzne oraz odwiedzić stoiska z bielizną, kostiumami, protezami piersi, perukami oraz kosmetykami przeznaczonymi specjalnie dla pacjentów po terapiach onkologicznych.

Wyjątkowymi gośćmi Dnia Otwartego była Pani Krystyna Kofta - pisarka i felietonistka, która podzieliła się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z chorobą oraz Pani Krystyna Wechmann - Prezes Stowarzyszeń Amazonek, która opowiedziała, o tym, że choroba nie musi dyskryminować nas z aktywnego życia . Swoje wystąpienie mieli również Pan dr hab. n. med. Jakub Radziszewski - specjalista, onkolog, Pani mgr Joanna Głogowska, fizjoterapeutyka oraz Pani dr n. med. Anna Galewicz - dermatolog.

Wydarzenie to odbyło się pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Mokotów, Pana Bogdana Olesińskiego.

W związku z dużym zainteresowaniem Dniem Otwartym, Szpital im. Świętej Rodziny wychodząc naprzeciw wszystkim kobietom, które chcą zadbać o swoje piersi, zaprasza na konsultacje lekarza-onkologa, zrobienie profilaktycznych badań mammograficznych oraz USG piersi.  Czekamy na Panie w Marcu w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16.00-18.00. SERDECZNIE ZAPRASZAMY

W trakcie spotkania zaprezentowany został film o charakterze spotu społecznościowego dotyczący rehabilitacji po zabiegu usunięcia nowotworu piersi - LINK

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA!