• MIKOŁAJKI 2017

Jak co roku, 6 grudnia elfy zawitały na Oddział Pediatrii oraz Neonatologii obdarowując najmłodszych Pacjentów upominkami od serca. To nie wszystko, zawitał do nas wyjątkowy gość. Oddział Pediatrii odwiedził Michał Pazdan! Mali Pacjenci dostali z rąk piłkarza niespodzianki oraz piłki, książki, zdjęcia z dedykacją… było dużo emocji.  Po raz kolejny także wolontariuszki Kwiatu Kobiecości odwiedziły Pacjentki w naszym Szpitalu na Oddziale Ginekologii Onkologicznej oraz Chirurgii Onkologicznej wręczając im niespodzianki. Jest to wyjątkowy czas radości, przyjaźni, bliskości i ciepła. Dziękujemy!