• Zakochaj się w Warszawie
Infolinia 22 45 02 200

Ułatwienia dostępu

Zakres usług

 • Usługi pediatryczne

Opieka pediatryczna

Proponujemy:

 • Wstępna diagnoza specjalistyczna

  W oddziale Pediatrycznym diagnozowane są  i leczone niemal wszystkie ostre i duża część przewlekłych schorzeń wieku dziecięcego, w oparciu o zaplecze diagnostyczne (laboratorium analityczne, pracownia badań RTG i USG, pracownia tomografii komputerowej i ECHO kardiografii).  Ponadto w ofercie oddziału znajduje się szybka diagnostyka zakażeń przewodu pokarmowego (testy na obecność rota, adeno i norowirusów), szybkie testy na obecność wirusa RSV- częstej przyczyny zakażenia dróg oddechowych noworodków i niemowląt, szybkie testy w kierunku anginy paciorkowcowej oraz w kierunku wirusów grypy typu A i B. Stwarza to możliwość szybkiego postawienia rozpoznania i rozpoczęcia właściwego leczenia.  Całodobowy,  szybki dostęp do pełno-profilowej diagnostyki umożliwia skrócenie czasu pobytu pacjenta w szpitalu co może wpłynąć na minimalizację ryzyka ewentualnych powikłań czy ko-infekcji.

 • Leczenie szpitalne chorób infekcyjnych u dzieci

  Oddział Pediatrii specjalizuje się w leczeniu chorób infekcyjnych wieku dziecięcego, wymagających hospitalizacji, m.in. chorób układu oddechowego, takich jak zapalenia płuc, oskrzeli, krtani, stany zapalne nosogardła, zatok przynosowych i uszu. W leczeniu wyżej wymienionych schorzeń posiłkujemy się obecnością w naszym zespole specjalisty pulmonologa dziecięcego, laryngologa, fizjoterapeutów, którzy aktywnie współuczestniczą w procesie leczenia, stosując kinezyterapię oddechową, drenaże oddechowe, terapię AFE oraz zabiegi laryngologiczne jak paracenteza.

  Dzięki współpracy lekarzy pediatrów, gastroenterologów dziecięcych, dietetyków i psychologów, specjalistów diagnostyki obrazowej i chirurgów dziecięcych specjalizujemy  się w leczeniu częstych schorzeń  układu pokarmowego takich jak: bóle brzucha, ostre i przewlekłe stany zapalne jelit, diagnostyka refluksu żołądkowo-przełykowego, ulewań,  biegunek,  zaparć, diagnostyka hiperbilirubinemii.

  Stała obecność specjalistów nefrologów i urologów dziecięcych i ginekologów pozwala prowadzić pacjentów ze schorzeniami układu moczowego takimi jak: ostre i nawracające zakażenia układu moczowego, schorzenia urologiczne i uro-ginekologiczne u dzieci, stulejka czy synechia.

  Dzięki ścisłej współpracy z Poradnią  Ginekologii Dziecięcej zapewniamy kompleksową opiekę pediatryczną, ginekologiczną i urologiczną w problemach ginekologicznych wieku dziecięcego takich jak: zaburzenia dojrzewania, zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne i niezapalne sromu i pochwy, nieprawidłowe krwawienia, kompleksowa opieka nad pacjentkami z Zespołem Turnera.

  Diagnozujemy i leczymy schorzenia o podłożu  alergicznym - alergie skórne: ostre pokrzywki, rumienie,  alergie i nietolerancje pokarmowe, alergie wziewne sezonowe i całoroczne​.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 02 200
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach
8:00 - 18:00

E-MAIL

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.

Mapa