• Zakochaj się w Warszawie
Infolinia 22 45 02 200

Ułatwienia dostępu

Szpital

  • Pododdział chemioterapii W leczeniu pacjentów stosujemy
    wielolekowe programy chemioterapii

Chemioterapia

W Oddziale Chirurgii Onkologicznej działa Pododdział Chemioterapii. Stosujemy wielolekowe programy chemioterapii przy użyciu nowoczesnego sprzętu bezpiecznego dla pacjentów i personelu, dla chorych operowanych w naszym Szpitalu oraz w innych ośrodkach.

Prowadzimy chemioterapię w zakresie podstawowym, jaki zawarty jest w katalogu świadczeń NFZ zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Gwarantujemy błyskawiczny dostęp do profesjonalnie przeprowadzonej chemioterapii. Konsultacje onkologiczne i kwalifikacja do chemioterapii prowadzone są w trybie pilnym.

W naszym Szpitalu prowadzimy chemioterapię w warunkach dostosowanych do indywidualnych potrzeb: ambulatoryjnie, w trybie jednodniowym lub w ramach dłuższej hospitalizacji.
Chirurdzy przygotowani są do zakładania "portów naczyniowych", które pozwalają na podawanie chemioterapii bez konieczności każdorazowego nakłuwania żył obwodowych.
Ciągłe wielodniowe wlewy cytostatyków mogą być prowadzone zarówno w szpitalu, jak i w warunkach domowych, ponieważ możemy wyposażać pacjentów w nowoczesne indywidualne pompy do podawania leków.

Skontaktuj się z nami

Infolinia

tel. 22 45 02 200
Infolinia czynna każdego dnia w godzinach
8:00 - 18:00

E-MAIL

Zostaw kontakt, oddzwonimy.

Pozostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą i zapiszemy Cię na wizytę u naszych specjalistów.

Mapa