ODDAJ WAŻNY GŁOS NA PROJEKT NR 74 ZGŁOSZONY DO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO PLANOWANY NA ROK 2023

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Warszawa, 15 czerwca 2022r. – Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny gorąco zachęca do oddania ważnego  głosu na projekt, zgłoszony do budżetu obywatelskiego w m.st. Warszawa, na rok 2023, pt. „Zdrowie jest najważniejsze - zakup zestawu laparoskopowego z zapewnieniem obrazowania fluorescencyjnego na potrzeby Bloku Operacyjnego Szpitala”. Projekt zgłoszony został pod nr. 74 na poziomie  ogólnomiejskim, w kategorii tematycznej: Ochrona zdrowia. Szacunkowy koszt realizacji projektu to 690 000 zł.

W trosce o podwyższenie poziomu opieki zdrowotnej, Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny, planuje uzupełnienie wyposażenia Bloku Operacyjnego o zestaw laparoskopowy z zapewnieniem obrazowania fluorescencyjnego w podczerwieni i zieleni indocyjaninowej, który może być wykorzystany do większości operacji ginekologicznych oraz ze wskazań onkologicznych. Zastosowanie zestawu laparoskopowego znacząco wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa oraz skrócenie powrotu do zdrowia dorosłych pacjentów poprzez wykonywanie małoinwazyjnych i precyzyjnych operacji, umożliwiając jednocześnie zwiększenie liczby operacji i zmniejszenie kosztów leczenia.

Głosowanie odbywa się w okresie 15-30.06.2022r. Głosując, nie trzeba być osoba pełnoletnią,* nie trzeba być osobą zameldowaną w Warszawie,  wystarczy być mieszkańcem Warszawy.  Głosować można internetowo ( bo.um.warszawa.pl/) lub papierowo (przychodząc do wybranego urzędu dzielnicy od 15.06 br. i wrzucając do urny wypełnioną kartę do głosowania. Karty można również pobrać i wydrukować ze strony um.warszawa.pl/waw/bo.)  Każdy mieszkaniec Warszawy może zagłosować tylko raz, oddając głos na max. 10 projektów na poziomie ogólnomiejskim (i do 15 projektów na poziomie dzielnicowym, w wybranej dzielnicy), niezależnie od kosztu realizacji projektów. Numer PESEL pozwala na weryfikację poprawności oddania głosu. Wygrają projekty, które uzyskają najwięcej głosów i zmieszczą się w kwocie przeznaczonej na poziom ogólnomiejski oraz dla danej dzielnicy. Aby pomysł mógł zostać wybrany, na poziomie ogólnomiejskim musi na niego zagłosować co najmniej 100 osób (na poziomie dzielnicowym co najmniej 50 osób). Liczą się wyłącznie głosy ważne. Wyniki głosowania ogłoszone zostaną w dn. 13.07.2022r.

Ty też możesz zmieniać Warszawę! Zapraszamy do oddania ważnego głosu już dziś  https://bo.um.warszawa.pl/voting/welcome

* W imieniu wszystkich osób poniżej 18 roku życia mogą podpisać się opiekunowie prawni, jednak osoby, które ukończyły 13 lat, mogą zrobić to także samodzielnie. Dane na liście poparcia w każdym przypadku powinny dotyczyć osoby, w imieniu której podpis jest składany.

Zgodnie z art.6, ust.1, lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SPZOZ, ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 25, 02-544 Warszawa, w celu przekazywania mi informacji, sprzedaży i marketingu własnych produktów i usług Szpitala.